بانوی پیر مهاجم ایتالیایی‌اش را به دلیل یک بی‌انضباطی مجازات کرده و قصد فروش او را دارد.

بانوی پیر مهاجم ایتالیایی‌اش را به دلیل یک بی‌انضباطی مجازات کرده و قصد فروش او را دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد که مویزه کین این فصل هم نمی‌تواند جایی در ترکیب اصلی یوونتوس داشته باشد. این مهاجم جوان ایتالیایی با وجود شروع خوبی که در ابتدای دوران بازیگری‌اش در یوونتوس داشت، نتوانست این روند را حفظ کند. با این حال یوونتوس او را پس از فروختن به اورتون برگرداند و یک فرصت دیگر داد که باز هم قدر آن را ندانسته است.

به گزارش سایت گل؛ در حالی که کمتر از یک هفته به آغاز فصل جدید سری A باقی مانده است، بانوی پیر مویزه کین را به دلیل بی‌انضباطی اخیرش قبل از بازی دوستانه مقابل اتلتیکومادرید مجازات کرده است. مویزه کین برای این بازی که پس از تغییر مکان اولیه‌اش (بازی قرار بود در سرزمین‌های اشغالی برگزار شود اما به دلیل حمله موشکی اسرائیلی‌ها به نوار غزه لغو شد) در تورین برگزار شد و با باخت ۴ بر صفر بانوی پیر همراه بود، با تأخیر خودش را به ورزشگاه رساند و تأخیر غیرموجه او خشم مسئولان باشگاه و کادر فنی را در پی داشت تا جایی که نه تنها به بازیکن اجازه بازی داده نشد بلکه باشگاه تصمیم به مجازات او و قراردادن نامش در فهرست بازیکنان فروشی گرفته‌ است.

به این ترتیب به نظر می‌رسد که دوران پرافت‌و‌خیز کین ۲۲ ساله، قرار است همچمنان پرحاشیه و جنجالی دنبال شود و او برای چهارمین بار طی ۴ سال گذشته تیم عوض خواهد کرد.

کین در حال حاضر با قرارداد قرضی دو ساله که دارای بند خرید اجباری است برای یوونتوس بازی می‌کند. بانوی پیر فصل گذشته که کین در آن تنها ۱۲ بار در ترکیب اصلی یووه در سری A انجام داد، سعی کرد او را به تیم دیگری بفروشد. عملکرد قابل قبول بازیکن در اردوی پیش فصل از جمله در بازی دوستانه برابر بارسلونا که دو گل زد، کادر فنی تیم را برای حفظ این بازیکن ایتالیایی وسوسه کرده بود اما اکنون به نظر می‌رسد که بیانکونری از این تصمیم منصرف شده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.