باشگاه بولونیا تأکید کرد که مهاجم مدنظر منچستریونایتد فروشی نیست و روی او برای فصل ۲۳-۲۰۲۲ حساب باز کرده‌اند.

باشگاه بولونیا تأکید کرد که مهاجم مدنظر منچستریونایتد فروشی نیست و روی او برای فصل ۲۳-۲۰۲۲ حساب باز کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ چشم به جذب مارکو آرناتوویچ مهاجم اتریشی تیم فوتبال بولونیا دارد اما مدیر ورزشی این تیم ایتالیایی تأکید کرد این بازیکن فروشی نیست. گفته می‌شود پیشنهاد اولیه منچستریونایتد برای جذب آرناتوویچ از سوی بولونیا رد شده است، پیشنهادی که در حدود ۹ تا ۱۰ میلیون یورو بوده است و این باشگاه انگلیسی قصد دارد پیشنهاد خود را افزایش دهد.

دی‌ویائو مدیر ورزشی تیم فوتبال بولونیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا، درباره شایعات مطرح شده حول مهاجم ۳۳ ساله این تیم ایتالیایی، گفت: مسئله پول نیست. مارکو از نقطه نظر فنی برای ما بی‌قیمت است و می‌خواهیم با او به کارمان ادامه دهیم. آرناتوویچ می‌تواند بهتر از سال گذشته باشد و به رشد ما کمک کند.

وی افزود: صحبت‌های زیادی در مورد بازیکنان ما وجود دارد و تأکید می‌کنیم که متقاعد شده‌ایم که با آرناتوویچ به کارمان ادامه خواهیم داد و او را حفظ می‌کنیم چون او در هسته اصلی پروژه ما قرار دارد. این واقعیت که باشگاهی همچون منچستریونایتد به دنبال جذب بازیکن ما است، باعث افتخار ماست.

مدیر ورزشی بولونیا در پایان خاطرنشان کرد: آرناوتوویچ یک شرط‌بندی از پیش‌‌برنده است، همه ما تلاش زیادی کردیم تا او را به اینجا بیاوریم و مارکو پاسخ این تلاش ما را در زمین داد. ما می‌خواهیم با آرناتوویچ به کارمان ادامه دهیم و تمایلی به فروش او نداریم. در کنار این تقویت و تکمیل تیم برای داشتن فصلی خوب مهم است.

سینیشا میهایلوویچ سرمربی تیم فوتبال بولونیا هم درباره پیشنهاد منچستریونایتد به مهاجم اتریشی‌اش گفت: برای مارکو خوشحال خواهم شد اگر به منچستریونایتد ملحق شود، اما من فکر نمی‌کنم او از جمع ما جدا شود. با آرناتوویچ درباره پیشنهاد منچستریونایتد صحبت کردم، باید ببینیم که او در جمع ما خواهد ماند یا خیر، اما به اعتقاد من مارکو در بولونیا می‌ماند.

مهاجم پیشین تیم‌های وستهام و استوک‌سیتی که تا سال ۲۰۲۴ با بولونیا قرارداد دارد و فصل پیش هم ۱۴ گل برای این تیم به ثمر رساند، گفته می‌شود به دنبال پیوستن به جمع سرخپوشان شهر منچستر است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.