مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با وجود تأثیر بسزایی که در قهرمانی تیمش در فصل گذشته رقابت‌های لیگ پرتغال داشت از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل باز ماند.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با وجود تأثیر بسزایی که در قهرمانی تیمش در فصل گذشته رقابت‌های لیگ پرتغال داشت از کسب عنوان بهترین بازیکن فصل باز ماند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معرفی بهترین‌های فصل گذشته لیگ برتر پرتغال شب گذشته (سه‌شنبه) برگزار و در آن داروین نونیز مهاجم سابق بنفیکا که برترین گلزن مسابقات نیز بود؛ به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد.

نونیز که اخیراً بنفیکا را ترک کرد و به لیورپول پیوسته است، در حالی این عنوان را از آن خود کرد که ۹ رقیب برای کسب این عنوان داشت که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو یکی از آنها بود.

داروین نونیز که تنها بازیکن دارای گل‌های بیشتر نسبت به طارمی در فصل گذشته لیگ پرتغال بود، با آرای کاپیتان‌ها و سرمربیان تیم‌های این لیگ به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد. او فصل گذشته ۱۱ بار به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد و در مجموع ۲۶ گل و ۴ پاس گل در رقابت‌های لیگ به ثبت رساند.

پس از نونیز ریکاردو هورتا از تیم براگا و ویتینا هافبک سابق پورتو که به پاری‌سن‌ژرمن پیوست نفرات دوم و سوم در فهرست برترین بازیکنان فصل گذشته لیگ برتر پرتغال قرار گرفتند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )