کاپیتان رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۲ به دنبال شکستن دو رکورد تاریخی رونالدو است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال رئال مادرید شنبه آینده در ورزشگاه استاد دو فرانس در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول می رود.

در همین رابطه نشریه «آس» اسپانیا در گزارشی به حمله کریم بنزما کاپیتان رئال مادرید به دو رکورد خارق العاده کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

بنزما به همراه قوهای سپید فصلی رویایی را پشت سرگذاشته و می خواهد با شکستن دو رکورد بی نظیر رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا درخشش خود را تکمیل کند.

بنزما تا الان ۱۰ گل در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا در این فصل به ثمر رسانده و به رکورد رونالدو در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ رسیده و تنها یک گل در فینال نیاز دارد تا به بازیکنی تبدیل شود که بیشترین گل زده در یک فصل از لیگ قهرمانان را به ثمر رسانده است.

ستاره مسلمان همچنین به دومین رکورد تاریخی رونالدو در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا هم حمله ور شده است. ابرستاره پرتغالی با به ثمر رساندن ۱۷ گل در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ بهترین گلزن تاریخ این رقابت ها در طول یک فصل است.

بنزما در این فصل ۱۵ گل به ثمر رسانده و در فینال برای رسیدن به رکورد تاریخی رونالدو دو گل نیاز دارد و در صورت هت تریک مقابل لیورپول در تاریح لیگ قهرمانان اروپا جاودانه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

عقد ملی‌پوش استقلالی با دختر ترکیه‌ای/عکس علی دایی ۲۰۰۰ نفر را از بیکاری نجات داد استوری مجیدی برای منجی همیشگی!/عکس

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )