معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت که این باشگاه مذاکره‌ای با مدافع پیشین استقلال نداشته است.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس گفت که این باشگاه مذاکره‌ای با مدافع پیشین استقلال نداشته است. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد محمدی درباره حضور خود در ساختمان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آمده‌ام تا درباره تیم امید و مسائل مالی مربوط به آن صحبت کنم. من، مهدوی‌کیا و شدیدی‌پور (مربی تیم امید) کمی دریافتی داشتیم و مبلغی از قرارداد دستیار اول مهدوی‌کیا اواخر فروردین پرداخت شد. قرار است مبلغ دیگری به این مربی پرداخت شود.

وی در خصوص حضور امید عالیشاه و سعید آقایی در جلسه کمیته انضباطی که برای بررسی اتفاقات دیدار تراکتور - پرسپولیس برگزار شد، گفت: امیدواریم جلسات خوبی باشد و نتیجه آن به سود باشگاه رقم بخورد. دلایلی که باشگاه تراکتور ارائه کرد، جای دفاع نداشت و کافی نبود. داور هم گفت که قرار نبود بازی برگزار شود و هیچ دلیلی برای توضیح اضافه نیست. از قول ما گفتند که در همان وقفه می‌خواهیم بازی کنیم، اما بازیکنان ما در آن زمان دوش می‌گرفتند و غذا میل می‌کردند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در مورد احتمال اعلام رأی کمیته انضباطی، پس از پایان لیگ بیست‌ویکم تصریح کرد: نتیجه این بازی قطعاً پیش از پایان مسابقات اعلام می‌شود.

محمدی درباره احتمال غیبت ملی‌پوشان در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: این نظر فدراسیون فوتبال است. باید این موضوع را بررسی و با مربیان صحبت کنیم. اگر به جمع‌بندی لازم برسیم، قطعاً به تیم ملی کمک خواهیم کرد.

وی در خصوص شایعه پیشنهاد میلاد سرلک از یک باشگاه حوزه خلیج فارس بیان کرد: با بازیکنان تیم به توافقات خوبی رسیدیم و فکر نمی‌کنم از این بابت مشکل خاصی داشته باشیم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در مورد لیست‌هایی که به‌عنوان بازیکنان مازاد و مد نظر گل‌محمدی منتشر می‌شود، عنوان کرد: این فهرست‌ها به هیچ عنوان صحت ندارد.

محمدی درباره خبر مذاکره باشگاه پرسپولیس با میلاد زکی‌پور اظهار داشت: خیر. مذاکره‌ای با این بازیکن نداشتیم.

وی در خصوص تغییرات احتمالی در جمع دستیاران یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: این‌ها نظر سرمربی تیم است. اگر گل‌محمدی نیاز داشته باشد، به او کمک خواهیم کرد و نیازهای وی را تأمین می‌کنیم.

معاون فنی باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه تکرار بازی با تراکتور در زمین ثالث و اینکه آیا سرخپوشان چنین موضوعی را می‌پذیرند یا خیر، خاطرنشان کرد: خیر. نتیجه این بازی باید سه بر صفر (به سود پرسپولیس) اعلام شود.

محمدی همچنین در واکنش به اینکه گفته می‌شود علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی‌گنجی با پرسپولیس قرارداد بسته‌اند، پاسخ نداد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۳ )