یک رسانه اسپانیایی از تصمیم باشگاه بارسلونا باری تمدید قرارداد هافبک و دفاع راست این تیم خبر داد.

یک رسانه اسپانیایی از تصمیم باشگاه بارسلونا باری تمدید قرارداد هافبک و دفاع راست این تیم خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه وانگاردیای اسپانیا اعلام کرد که باشگاه بارسلونا تصمیم خود را درباره سرخی روبرتو اتخاذ و قراردادی جدید برای این بازیکن آماده است که او را حداقل یک سال دیگر در نوکمپ نگه خواهد داشت.

به نوشته این نشریه، بارسلونا در روز چهارشنبه رو خبر تمدید قرارداد سرخی روبرتو را اعلام رسمی خواهد کرد.

مذاکرات طرفین برای تمدید قرارداد مدت زیادی ادامه داشت و در یک مقطع حتی به نظر می‌رسید که او در پایان فصل از آبی‌و‌اناری‌ها جدا خواهد شد. در واقع بدهی باشگاه بارسلونا به سرخی روبرتو و کاهش حقوقش، سبب شد که او در ماه سپتامبر سال گذشته از ادامه مذاکره با کاتالان‌ها خودداری کند و این در حالی بود که مدیرمالی باشگاه ادوارد رومئو به خبرنگاران اطمینان خاطر داده بودند که تمدید قرارداد بازیکن اسپانیایی قطعی است.

این موضوع ناراحتی خوان لاپورتا رئیس باشگاه در پی داشت و او در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد که روبرتو آخرین فرصتش برای تمدید قرارداد را از دست داده است؛ با این حال با تلاش ژاوی هرناندس سرمربی تیم برای متقاعد کردن هم‌تیمی‌ سابقش برای ماندن، داستان به سمتی پیش رفت که او تصمیم به ماندن گرفت. البته مصدومیت‌های پی‌در‌پی سرخی روبرتو در فصل جاری سبب شده که باشگاه حاضر نشود بیش از یک سال قرارداد او را تمدید کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.