مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ هم تأکید کرد که ماشین گلزنی این تیم فصل آینده هم برای این تیم بازی خواهد کرد.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ هم تأکید کرد که ماشین گلزنی این تیم فصل آینده هم برای این تیم بازی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولیور کان در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی «ولت آم زونتاگ» در دفاع از ماهیت باشگاه بایرن مونیخ گفت: بایرن مونیخ باشگاهی در حال توسعه نیست و چنین نخواهد شد. بایرن مونیخ هنوز هم یک قدرت بزرگ است. بازیکنان زیادی هستند که می‌خواهند برای ما بازی کنند. یک باشگاه در حال توسعه مجبور است هر از چند گاهی بازیکنانش را بفروشد اما ما این‌طور نیستیم.

وی افزود: ما می‌خواهیم تا جای ممکن بازیکنان سطح بالای خود را حفظ کنیم. به همین خاطر بود که قرارداد کیمیش، گورتسکا، کومان و مولر را این فصل تمدید کردیم. جمال موسیالا هم سنگ‌ بنایی برای آینده باشگاه است. خصوصیت بازیکنان برای ما خیلی مهم است. بایرن به بازیکنانی نیاز دارد که ذهنیت و توانایی برای کسب پیروری در هر شرایطی را داشته باشند و این فاکتوری تعیین‌کننده است.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ ادامه داد: ما به بازیکنانی نیاز داریم که بدانند نشان بایرن روی سینه‌شان داشتن به چه معناست. پیدا کردن چنین بازیکنانی سخت شده است. ما نیازی به بازیکنانی نداریم که باشگاه را به عنوان یک پلتفرم می‌بینند تا مدت کوتاهی را در آن سپری کنند و سپس آن را ترک کنند.

کان در مواجهه با این پرسش که «بایرن قصد دارد با چه مبلغی با انتقال روبرت لواندوفسکی موافقت کند؟»، تأکید کرد: چنین سؤالی برای ما پیش نمی‌آید. روبرت تا سال ۲۰۲۳ قرارداد دارد و به آن پایبند خواهد بود.

وی همچنین درباره اظهارنظر مهاجم لهستانی‌شان که برخلاف اظهارنظر حسن صالیحمیدزیچ گفته بود بایرن پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او نداده و به همین دلیل تصمیم به ترک این تیم گرفته، گفت: ما یک پیشنهاد خوب به مدیر برنامه‌های لواندوفسکی ارائه کردیم، وگرنه این را نمی‌گفتیم.

بهترین بازیکن جهان به انتخاب فیفا تاکنون در ۳۷۴ بازی، آمار ۳۴۴ گل زده و ۷۲ پاس گل را با پیراهن سرخ بایرن از خود بر جای گذاشته است، به شدت بحث پیوستنش به بارسلونا مطرح است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.