هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی شد، شاگردان محمد ربیعی توانایی رقم زدن اولین شکست استقلال در فصل جاری را دارند.

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان مدعی شد، شاگردان محمد ربیعی توانایی رقم زدن اولین شکست استقلال در فصل جاری را دارند. محسن آذرباد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برد تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: صنعت نفت همیشه در آبادان تیم خطرناکی است، به ویژه اینکه اگر از حمایت هوادارانش بهره ببرد. بازی بسیار سختی بود، ولی ما خیلی خوب فوتبال بازی کردیم و حق‌مان بود که سه امتیاز این بازی را بگیریم. در اکثر لحظات بازی صاحب توپ و میدان بودیم و خدا را شکر که بیرون از خانه برد مهمی را به دست آوردیم.

وی که در جدول بهترین پاسورهای لیگ برتر به سعید صادقی و مهدی ترابی به ترتیب سه و یک پاس گل فاصله دارد، تصریح کرد: صادقی و ترابی فوتبالیست‌های خوبی هستند و در تیم‌های خوبی هم بازی می‌کنند. من هم اندازه خودم تلاش کردم تا همیشه بهترین عملکرد را در مس داشته باشم و قطعاً تلاش می‌کنم تا در دو بازی پایانی هم به تیمم کمک کنم. از این خوشحالم که در هر بازی نهایت توان خودم را برای موفقیت مس به کار گرفتم.

هافبک مس در مورد بازی با استقلال آنهم در حالی که آبی‌پوشان تنها تیم بدون شکست در لیگ برتر هستند، خاطر نشان کرد: استقلال تیم بسیار خوبی است و آمار، قدرت و کیفیت این تیم را نشان می‌دهد. آنها می‌خواهند لیگ امسال را بدون شکست به پایان برسانند، ولی ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم. پتانسیل فنی مس در حدی است که می‌توانیم اولین شکست استقلال را رقم بزنیم. امیدوارم با انجام یک بازی خوب سه امتیاز را بگیریم.

آذرباد راجع به رقابت تیمش با گل‌گهر و فولاد برای کسب رتبه چهارمی گفت: دو بازی سخت با استقلال و پیکان داریم، ولی باید خوب امتیاز بگیریم. ما برای کسب مقام چهارمی تلاش می‌کنیم و امیدوارم به این جایگاه برسیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )