سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو باز هم به مشکلات مربوط به این تیم اشاره کرد و گفت که فریاد مظلومیت این تیم به جایی نرسیده است.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو باز هم به مشکلات مربوط به این تیم اشاره کرد و گفت که فریاد مظلومیت این تیم به جایی نرسیده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، داود سیدعباسی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل سپاهان اظهار داشت: تیم فوتبال سپاهان از سال ۸۰ تا الان یکی از قطب‌های فوتبال ماست. این تیم به خاطر شخصیت، سازماندهی و همچنین طرفدارانی که دارد اگر هر سال برای قهرمانی بجنگد اصلاً کار عجیب و غریبی انجام نداده است. من خودم یک سال افتخار بازی در سپاهان را داشتم و با شرایط این تیم آشنا هستم و به حق این تیم برای قهرمانی می‌جنگد. هیچ‌کس به توانایی سپاهان شک ندارد. این تیم مربی خوش‌فکری دارد که توانسته است تفکرات فنی خود را به بازیکنان منتقل کند.

وی ادامه داد: سپاهان فوتبال روان و زیبایی را در اکثر بازی‌های خود به نمایش گذاشته است و ما به این موضوع اشراف کامل داریم و فردا برحسب وظیفه باید مقابل سپاهان بازی کنیم. از این نظر این را می‌گویم که شهر خودرو فقط قطعه‌ای از پازل است. بچه‌های ما آمادگی کامل دارند. با اینکه مشکلات زیادی داریم که مربوط به بحث‌های فنی و داخلی است، ولی با این وجود با همه توان تلاش می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خاطرنشان کرد: در بعضی از بازی‌ها چه از نظر ایجاد موقعیت و گل‌های خورده خیلی بدشانس بودیم و روند اتفاقات معمولاً به ضرر تیم‌مان بوده و این موضوع در چند هفته اخیر خیلی اذیت‌مان کرده است. البته فکر نمی‌کنم این مسائل خیلی اهمیت داشته باشد، چون فریاد مظلومیت شهر خودرو به جایی نرسیده است. ما فردا امیدواریم بتوانیم مقابل تیم خوب سپاهان بازی خوبی به نمایش بگذاریم. بچه‌ها نیز از هر نظر آماده هستند و می‌دانیم که سپاهان هم با توجه به شرایطی که دارد با تمام قوا در میدان حاضر می‌شود.

سیدعباسی تصریح کرد: با وجود همه مشکلاتی که داشتیم فقط اهل فن می‌تواند درباره عملکرد بازیکنانم نظر بدهد. آنها همه تلاش خود را کرده‌اند و در چند بازی اخیر از هر نظر شایسته بودیم. بزرگ‌ترین مشکل ما امتیاز نگرفتن بود و به حق‌مان نرسیدیم.

وی در پایان گفت: مقابل سپاهان محروم و مصدومی نداریم و تنها آرزوی ما این است که بهترین بازیکن فردا داور مسابقه باشد، چون قابلیت‌های فنی تیمی مثل سپاهان بر همه آشکار است، ما هم انگیزه‌های خاص خودمان را داریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.