انصراف سپاهان از لیگ برتر فوتسال، تعداد تیم‌هایی را که در فصل آتی این مسابقات شرکت نخواهند کرد، به عدد سه رساند.

انصراف سپاهان از لیگ برتر فوتسال، تعداد تیم‌هایی را که در فصل آتی این مسابقات شرکت نخواهند کرد، به عدد سه رساند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان شب گذشته (یکشنبه) تصمیم گرفت که تیم فوتسال این باشگاه از مسابقات لیگ برتر انصراف بدهد.

احمد باغبانباشی سرمربی تیم سپاهان در گفت‌وگو با تسنیم، این موضوع را تأیید کرد و اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه سپاهان به این نتیجه رسید که هزینه فوتسال را به فوتبال ببرند. رئیس کارخانه فولاد مبارکه گفته هزینه تیمداری فوتسال باید از فوتبال باشد که در این موضوع به بن‌بست خورده‌اند.

وی در مورد اینکه سپاهان بازیکنان جدیدی در نقل‌وانتقالات به خدمت گرفته است، علیرضا افضل در هیئت مدیره حضور دارد و با او اتمام حجت کرده بودند که تیم ببندیم، اما این تصمیم به یکباره منتفی شد. اینکه صحبتی می‌کنند و سپس زیر آن می‌زنند، نشان‌دهنده سوءمدیریت است.

پیش از این امتیاز تیم راگای ری به باشگاه قند کاترین آمل واگذار شده بود. باشگاه فرش‌آرای مشهد هم قصد تیمداری ندارد و به‌زودی امتیاز تیم فوتسال این باشگاه نیز واگذار می‌شود. بنابراین می‌توان سپاهان را سومین تیم فصل گذشته لیگ برتر فوتسال دانست که عطای کار در این رشته را به لقایش می‌بخشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.