تیم فوتبال برنتفورد در غیاب سامان قدوس موفق به کسب یک پیروزی خارج از خانه برابر اورتون شد.

تیم فوتبال برنتفورد در غیاب سامان قدوس موفق به کسب یک پیروزی خارج از خانه برابر اورتون شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم، هفته ماقبل پایانی لیگ برتر انگلیس، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال برنتفورد که سامان قدوس در آن توپ می‌زند، در خانه اورتون با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسید.

در این بازی که قدوس جایی در لیست تیمش نداشت واورتون با اخراج دو بازیکنش یرارد برانت‌وایت در دقیقه ۱۸ و سالومون روندون در دقیقه ۸۸ مسابقه ۹ نفره شد، دومنیک کالورت لوین در دقیقه ۱۰ و ریچارلیسون در دقیقه ۲+۴۵ از روی نقطه پنالتی برای تیم میزبان گلزنی کردند اما گل به خودی بازیکن این تیم سیموس کولمن در دقیقه ۳۷ و گل‌های یوان ویسا در دقیقه ۶۲ و ریکو هنری در دقیقه ۶۴ باعث ش برنتفورد به بازی برگردد و سه امتیاز را از آن خود کند.

در حالی که برنتفورد با کسب هفدهمین پیروزی‌اش ۴۶ امتیازی شد و به رده یازدهم صعود کرد، اورتون با ۳۶ امتیاز در رده شانزدهم باقی ماند و ممکن است بیشتر از این هم سقوط کند اگر برنلی رده هجدهمی که یک بازی کمتر انجام داده و ۳۴ امتیاز دارد، پنجشنبه بازی معوقه‌اش از هفته هجدهم را در خانه استون‌ویلا ببرد.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌هفتم لیگ برتر انگلیس، فردا از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران نیوکاسل پذیرای آرسنال خواهد بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.