مدافع تیم فوتبال استقلال به اینکه به‌زودی مشمول خدمت مقدس سربازی خواهد شد، واکنش نشان داد.

مدافع تیم فوتبال استقلال به اینکه به‌زودی مشمول خدمت مقدس سربازی خواهد شد، واکنش نشان داد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدحسین مرادمند در پایان دیدار تیم‌های پیکان و استقلال اظهار داشت: پیکان تیم قابل احترام و خوبی بود و خوب هم جنگید، ولی ما بردیم و به مرحله بعدی صعود کردیم. بازی خوبی بود، ما زحمت کشیدیم و بیشتر تلاش کردیم و در نهایت پیروز شدیم.

وی درباره قضاوت بیژن حیدری و صحنه مشکوک پشت محوطه جریمه استقلال که به نظر می‌رسید توپ به دست دروازه‌بان برخورد کرده است، گفت: درباره داوری صحبت نمی‌کنم. به هر حال داوری یک روز به نفع و یک روز هم به ضرر است. نمی‌دانم آنچه می‌گویید، مربوط به چه صحنه‌ای است و دقیقاً یادم نمی‌آید.

مرادمند درباره مشکلات استقلال تصریح کرد: ما یک خانواده‌ایم و خیلی هم مشکل نسبت به تیم دیگری که زیر نظر وزارت ورزش است و هم‌نهاد هستیم، داریم، اما هم‌قسم و پشت هم هستیم. نمی‌خواهم دانه دانه بگویم که چه مشکلاتی داریم. ما صبر و تلاش می‌کنیم که دل هواداران را به دست بیاوریم، اما اگر تا حدی فراتر شود، دیگر صبر کردن سخت خواهد شد. من وارد جزئیات نمی‌شوم. ان‌شاءالله بازی‌های بعدی درباره‌اش حرف می‌زنم.

مرادمند درباره موضوع سرباز شدنش گفت: سربازی؟ نمی‌دانم. من از فردای خودم خبر ندارم که زنده‌ام یا مُرده.

وی در واکنش به این موضوع که رکورددار دریافت کارت زرد است، یادآور شد: مسعود شجاعی رکورددار است. من نیستم!

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.