سرمربی جدید تیم فوتبال واتفورد با قبول این پست همچنان مسن‌ترین مربی لیگ برتر انگلیس است.

سرمربی جدید تیم فوتبال واتفورد با قبول این پست همچنان مسن‌ترین مربی لیگ برتر انگلیس است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه واتفورد شب گذشته (سه‌شنبه) به طور رسمی روی هاجسون را با قراردادی که تا پایان فصل جاری اعتبار دارد، به عنوان سرمربی جدید این تیم و به عنوان جانشین کلودیو رانیری معرفی کرد. باشگاه واتفورد روز دوشنبه در پی تداوم نتایج ضعیف اقدام به اخراج کلودیو رانیری کرد و سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس را به عنوان گزینه اول خود برای جانشینی این مربی ایتالیایی در نظر داشت و در نهایت هم موفق شد او را برای قبول این پست متقاعد کند.

هاجسون که در پایان فصل گذشته از سمت سرمربیگری کریستال‌پالاس کنار کشید، در پایان فصل ممکن است قراردادش در صورت رضایت باشگاه از عملکردش تمدید شود. این مربی ۷۴ ساله با قبول هدایت زنبورها همچنان مسن‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر انگلیس است. او زمانی که در کریستال‌پالاس بود موفق شده بود با شکست رکورد بابی رابسون (۷۱ سال و ۱۹۲ روز) تبدیل به مسن‌ترین مربی تاریخ این رقابت‌ها شود. او حالا بار دیگر رکورد خود در این زمینه را ارتقا داد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس که در دوره ۴۶ ساله مربیگری‌اش سابقه هدایت تیم‌هایی همچون اینتر، اودینزه، فولام، لیورپول و وست‌برومویچ را در کارنامه‌اش دارد، تاکنون سرمربی ۱۷ باشگاه مختلف بوده است. او از سال ۲۰۱۷ هدایت کریستال‌پالاس را برعهده داشت و تابستان گذشته به حضورش در این باشگاه پایان داد.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.