سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت گفت: نتیجه برای من مهم نبود مهم این بود که بازیکنان ما شجاعت داشته باشند و بتوانند چنین بازی را انجام بدهند.

سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت گفت: نتیجه برای من مهم نبود مهم این بود که بازیکنان ما شجاعت داشته باشند و بتوانند چنین بازی را انجام بدهند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، امید شریفی نسب پس از شکست ۵ بر یک تیمش مقابل خیبر خرم‌آباد در مسابقات جام حذفی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: از میهمان‌نوازی مردم خوب خرم آباد تشکر می‌کنم. در یک جدال نابرابر و به دستور باشگاه ساعت ۲ صبح برای حرکت آماده شدیم.

وی افزود: توانستیم ۱۴ بازیکن را برای دفاع از حیثیت فوتبال آبادان و محروم و جریمه نشدن باشگاه جمع کنیم. متاسفانه ۲،۳ بازیکن ما هم مصدوم شدند. بازیکنان ما در اتوبوس بودند و نتوانستند خوب استراحت کنند و برای بازی آماده شوند.

شریفی نسب گفت: از این جهت که بازیکنانم جرأت داشتند و بازی خوبی به نمایش گذاشتند خوشحال هستم. آنها خوب بازی کردند و عبدالله ویسی هم به این موضوع اشاره کرد و به من گفت که خیلی تیم خوب و بازیکنان با جرأتی دارید.

سرمربی تیم فوتبال امید صنعت نفت ادامه داد: اگر داور پنالتی ما را می‌گرفت، شاید بازی دو بر یک می‌شد و بازی متفاوتی رقم می‌خورد. نتیجه برای من مهم نبود، مهم این بود که بازیکنان ما شجاعت داشته باشند و بتوانند چنین بازی را مقابل تیم خیبر خرم آبادی انجام دهند که برای لیگ برتر بسته شده و مربی خوب و با دانشی دارد.

وی در پایان گفت: همین که نگذاشتیم برای سال بعد تیم صنعت نفت محروم شود خوشحال هستیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.