پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم یک روزی فوتبالی‌ها در رأس کار قرار بگیرند تا برای این رشته دل بسوزانند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم یک روزی فوتبالی‌ها در رأس کار قرار بگیرند تا برای این رشته دل بسوزانند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی مناجاتی در حاشیه دیدار دوستانه تیم‌های منتخب پیشکسوتان فوتبال پرسپولیس و استقلال با منتخب ۹۸ اظهار داشت: خوشحالیم که این بچه‌ها دور هم جمع شدند و یک خاطره‌ای از گذشته را برای مردم به یادگار گذاشتند. دوستان قدیمی را اینجا دیدیم از جمله آقای پروین که از بچگی تا به امروز که کنار هم هستیم با هم دوستی داریم.

مناجاتی درباره اینکه فوتبال را دنبال می‌کند، گفت: مسابقات را نگاه می‌کنم، ولی خیلی مسائل را دنبال نمی‌کنم. امیدواریم که یک روزی فوتبالی‌ها در رأس کار بیایند و دل‌شان برای فوتبال مردمی بسوزد، چون ما استعدادهای بسیار خوبی داریم و ان‌شاءالله از وجود مربیان ایرانی و همین‌طور از قدیمی‌ها استفاده کنیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در واکنش به این موضوع که رؤسای جدید فدراسیون فوتبال و شخص عزیزی خادم خیلی از نظرات پیشکسوتان استفاده نمی‌کند، تصریح کرد: البته پیشکسوتان هستند که استقبال نمی‌کنند، چون اول باید پیشکسوتان موافق باشند، ما در پی محبوبیت و شهرت نیستیم و به دنبال این هستیم که کار استعدادها و جوانان این کشور حل شود. همه به دنبال نقطه بالا هستند، ولی اصل همین استعداد‌ها و تیم‌های نوجوانان و جوانان هستند. مربیان قدیمی و بزرگان فوتبال همه در خانه هستند. این افراد باید در خانه باشند و ما برویم یک مربی خارجی بیاوریم که نه کلاسی دارد و فقط اسمش مربی خارجی است. ما بهترین مربیان ایرانی را داریم و چه بهتر است که از اینها استفاده کنیم.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.