سرمربی تیم فوتبال پیکان رویارویی با تیم‌هایی که یک رده پایین‌تر هستند را در جام حذفی دشوار توصیف کرد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان رویارویی با تیم‌هایی که یک رده پایین‌تر هستند را در جام حذفی دشوار توصیف کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار پیکان مقابل قشقایی شیراز اظهار داشت: بازی‌های جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد. همیشه باید از دیدار با تیم‌هایی که یک رده پایین‌تر هستند وحشت داشته باشید. این تیم‌ها انگیزه خوبی دارند و من روی تیم‌های لیگ یک شناخت خوبی دارم. قشقایی تیم باسابقه‌ای است و امسال نتایج خوبی گرفته است. اگر ما در این بازی تمرکز نداشته باشته باشیم، ممکن است ضربه بخوریم. امیدوارم بچه‌ها در این بازی تمرکز و توان خوبی داشته باشند. همانطور که همه می‌دانند جام حذفی، جامی است که هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد. برای همین ما باید با تمام توان و تمرکز در این بازی حاضر شویم.

وی درباره رأی کمیته انضباطی برای گل‌گهر و اینکه پیکان نیز یکی از تیم‌هایی بود که بازی‌اش مقابل این تیم ۳ بر صفر شد، خاطر نشان کرد: این موضوع را من هم در سایت‌ها خواندم و اطلاع دیگری ندارم، اما مسئله‌ مشخص این است که بازیکن گل‌گهر در دیدار با ما یکی از بهترین بازی‌هایش را انجام داد و واقعاً بازیکن باکیفیتی بود. خیلی ما را اذیت کرد.

سرمربی پیکان درباره دو شکست اخیر این تیم مقابل استقلال و پرسپولیس، تصریح کرد: دچار اُفت نشدیم، بازی‌های‌مان خیلی سخت بودند. فکر می‌کنم مقداری بدشانسی آوردیم،‌ مخصوصاً مقابل تیم خوب پرسپولیس.

حسینی درباره اینکه با مهدی رجب‌زاده که مدتی مربی‌اش بوده است،‌ روبه‌رو خواهد شد، گفت: رجب‌زاده به مربیگری خیلی علاقه داشت و برای او آرزوی موفقیت دارم. روی کار ایشان شناخت زیادی ندارم، ولی امیدوارم فردا بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی درباره اینکه پیکان فردا با نفرات ذخیره‌اش به میدان می‌رود یا خیر، اضافه کرد: فشردگی بازی‌ها زیاد است. ما در هشت روز با دو تیم قدرتمند استقلال و پرسپولیس بازی کردیم و حتماً باید برای این بازی تغییراتی داشته باشیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.