هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با شکست خارج از خانه شاگردان پپ گواردیولا و پیروزی پرگل پاری‌سن‌ژرمن در یک بازی خانگی آغاز شد.

هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با شکست خارج از خانه شاگردان پپ گواردیولا و پیروزی پرگل پاری‌سن‌ژرمن در یک بازی خانگی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در نخستین شب از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، امشب (سه‌شنبه) دو بازی در گروه A‌برگزار شد که در پایان آنها منچسترسیتی به میزبان خود لایپزیگ باخت اما پاری‌سن‌ژرمن با اقتدار بر میهمان خود تیم کلوب بروژ غلبه کرد.

در آلمان تیم فوتبال لایپزیگ موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد منچسترسیتی عبور کند. دومنیک شوبوشلای در دقیقه ۲۴ و آندره سیلوا در دقیقه ۷۱ برای لایپزیگ گلزنی کردند و پس از آنها ریاض محرض در دقیقه ۸۲ یکی از گل‌های خورده را برای منچسترسیتی جبران کرد. کایل واکر مدافع منچسترسیتی د ردقیقه ۸۲ این بازی اخراج شد.

در بازی دیگر این گروه، پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه خانگی خود پارک دو پرنس موفق شد میهمانش کلوب بروژ را شکست دهد. کیلیان امباپه و لیونل مسی هر کدام دو بار در این بازی برای PSG‌گلزنی کردند. امباپه که در پایان به عنوان بهترین بازی میدان معرفی شد، در دقایق ۲ و ۷ و مسی در دقایق ۳۸ و ۷۵ (پنالتی) گل‌های خود را به ثمر رساندند. تنها گل بروژ را هم متس ریتس به ثمر رساند.

نتایج این بازی‌های برای دو تیم بالای جدول اهمیتی نداشت چرا که پیش از این مسجل شده بود که منچسترسیتی (۱۲ امتیازی) به عنوان تیم اول و PSG‌ (۱۱ امتیاز) به عنوان تیم دوم صعود خواهند کرد. لایپزیگ اما به لطف پیروزی برابر منچسترسیتی ۷ امتیازی شد و بالاتر بروژ ۴ امتیازی تیم سوم جدول ماند و راهی لیگ اروپا شد.

در ادامه بازی‌‌های شب نخست از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، ۶ بازی دیگر در گروه‌های B، C‌ و D برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.