مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: فوتبال ایران در حال حاضر نیاز به آرامش دارد نه چالش بین باشگاه‌ها و سازمان لیگ.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: فوتبال ایران در حال حاضر نیاز به آرامش دارد نه چالش بین باشگاه‌ها و سازمان لیگ. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سهیل مهدی درباره اجرای تبلیغات محیطی برای دربی ۹۷ توسط باشگاه استقلال، گفت: حتما توافقاتی بین باشگاه استقلال و سازمان لیگ صورت گرفته که امروز در خدمت استقلال هستیم. امیدوارم این توافق زمینه‌ای برای مذاکرات بعدی شود و ادامه داشته باشد. هر چقدر تعامل و صحبت‌ها بیشتر باشد، چالش‌ها کمتر می‌شود. فوتبال ما نیاز به آرامش دارد تا چالش. امروز همه چیز آرام است و روز آرامی را سپری می‌کنیم.

وی در مورد تابلوهای تبلیغاتی تصریح کرد: اجازه دهید در تعامل‌هایی که داشتند، بفهمیم چه کار کرده‌اند. تبلیغات سازمان لیگ برعهده صادق درودگر است و قطعا تعامل‌هایی داشته‌اند. سازمان لیگ خانه باشگاه‌ها است و امیدواریم روز به روز به سمت استانداردها برویم.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در خصوص اختلاف باشگاه استقلال با صداوسیما بر سر پخش مستقیم دربی گفت: اینها بحث‌های رسانه‌ای است و روابط عمومی سازمان لیگ و درودگر بهتر می‌توانند در این زمینه کمک کنند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.