هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تلاش‌مان این است که آنقدر قوی شویم تا اشتباهات داوری هم نتواند به ما ضربه بزند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تلاش‌مان این است که آنقدر قوی شویم تا اشتباهات داوری هم نتواند به ما ضربه بزند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت، اظهار داشت: ابتدا به هواداران‌مان تبریک می‌گویم و این سه امتیاز را به آنها تقدیم می‌کنم. امیدوارم همیشه در ورزشگاه حضور داشته باشند و حمایت‌مان کنند.

وی درباره صحنه‌ای که داور باید با خطای بازیکن حریف، برای پرسپولیس پنالتی می‌گرفت، عنوان کرد: صحنه را کارشناسان می‌بینند و نظر می‌دهند. ما به داور کمک می‌کردیم اما بعد از صحنه‌ای که تصمیم داور را پذیرفتم خطا‌هایی که روی من رخ می‌داد را نمی‌گرفت و از این بابت ناراحتم.

هافبک پرسپولیس درباره اختلاف ۲ امتیازی این تیم با صدر جدول گفت: زمان تا آخر فصل زیاد است. همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا قدم به قدم جلو برویم.

ترابی درباره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: آقای صدری قول داده و امیدوارم انجام شود.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد دچار افت شده است، گفت: قطعا شما می‌خواهید با این سؤال فشار را روی من بیندازید ولی اصلاً اینطور نیست. ما همه به هم کمک می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا پرسپولیس موفق باشد.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه داور گل صحیح این تیم را نیز مردود اعلام کرد،‌ یادآور شد: توپ مهدی عبدی واضح بود که گل بود ولی داور نتوانست به خوبی تشخیص دهد. همه تلاش‌مان این است که آنقدر قوی شویم تا اشتباهات داوری هم نتواند به ما ضربه بزند.

وی درباره اینکه پاداشش را از تیم ملی دریافت کرده است، گفت: از این موضوع خبر ندارم.

سیامک نعمتی دیگر بازیکن پرسپولیس بعد از این بازی اظهار داشت: اگر VAR بود، داور می‌توانست دوباره آن صحنه (گل پذیرفته نشده پرسپولیس) را نگاه و تصمیمش را عوض کند. VAR کمک زیادی به داور می‌کند و کل دنیا از این سیستم در حال استفاده هستند. VAR به فوتبال ما نیز کمک می‌کند و باید هرچه زودتر این سیستم را برسانند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )