روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی عملکرد هافبک ایرانی باشگاه شباب الاهلی را مورد تمجید قرار داد.

روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی عملکرد هافبک ایرانی باشگاه شباب الاهلی را مورد تمجید قرار داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی درباره عملکرد هافبک تیم فوتبال شباب الاهلی نوشت: احمد نوراللهی بازیکن ایرانی که در این فصل به شباب الاهلی پیوسته است، توانست خودش را به هواداران این تیم اثبات کند و یکی از ستاره‌های مورداعتماد تیم لقب بگیرد خصوصاً بعد از درخشش در دربی کلاسیکوی حساس مقابل الجزیره‌ مدافع عنوان قهرمانی و درخششی که این ستاره در آسمان هفته هفتم لیگ داشت.

نوراللهی ستاره بازیکنان ذخیره این هفته بود که با نشان دادن توانایی‌های خودش گل سه امتیازی و پیروزی شباب الاهلی در این بازی را وارد دروازه کرد. او تنها ۱۰ دقیقه پس از ورود به زمین تور دروازه الجزیره را به لرزه درآورد و معادله را به سود میهمان رقم زد تا ثابت کند برگ برنده شباب الاهلی است و بازیکنی که در این فصل می‌تواند نیروی مضاعفی برای این تیم باشد. نوراللهی با این عملکرد مورد اعتماد هواداران و کادر فنی قرار گرفته است.

این بازیکن تا‌کنون شش بازی در ترکیب شباب الاهلی انجام داده که در سه بازی در ترکیب اصلی حضور داشته و در دیگر مسابقات به‌عنوان یکی از نفرات تعویضی وارد زمین شده است. مهدی علی سرمربی شباب الاهلی علاقه‌مند است نوراللهی را در بالاترین سطح آمادگی ببیند و رفته رفته در ترکیب تیم قرار بدهد.

انتظار می‌رود در هفته‌های آینده نوراللهی به یکی از مهره‌های اصلی شباب الاهلی در مسیر تلاش برای قهرمانی مبدل شود و حتی بتواند این تیم را به صدر جدول لیگ برساند. نوراللهی در کنار هموطن خودش مهدی قائدی می‌توانند یک زوج موفق را در این تیم شکل بدهند همانطور که هواداران چنین انتظاری از آنها دارند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.