سرمربی پیشین سایپا به دلیل عدم پرداخت مبلغ مدنظر این باشگاه، برای نشستن روی نیمکت نفت MIS باید مشکل خود را با خودروسازان حل کند.

سرمربی پیشین سایپا به دلیل عدم پرداخت مبلغ مدنظر این باشگاه، برای نشستن روی نیمکت نفت MIS باید مشکل خود را با خودروسازان حل کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فراز کمالوند اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ به‌عنوان سرمربی تیم سایپا انتخاب شد و تا اواخر تیر ماه در این سمت فعالیت می‌کرد. این همکاری اما روز ۲۷ تیر به پایان رسید و کمالوند تصمیم به ترک خودروسازان گرفت.

در قرارداد سرمربی فعلی نفت مسجدسلیمان با سایپا، بندی دیده می‌شد که مطابق آن، کمالوند برای جدایی باید مبلغی حدوداً یک میلیارد تومان پرداخت کند که این اتفاق هنوز رخ نداده است. در صورتی که این مشکل تا دیدار فردا (سه‌شنبه) پیکان و نفت مسجدسلیمان حل نشود، سرمربی زردپوشان MIS نمی‌تواند روی نیمکت آنها بنشیند.

با اعلام یکی از مسئولان باشگاه نفت، کمالوند با مدیران باشگاه سایپا در همین باره مذاکره کرده است و به احتمال فراوان، این مشکل را تا دیدار با پیکان حل می‌کند. مسئولان سایپا هم به اعلام رضایت خود ترغیب شده‌اند و احتمالاً این مشکل حل خواهد شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.