نشست هماهنگی مدیران برای بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی منطقه غرب آسیا با حضور نزدیک به ۳۰ مدیر برگزار شد.

نشست هماهنگی مدیران برای بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی منطقه غرب آسیا با حضور نزدیک به ۳۰ مدیر برگزار شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی‌های مرحله یک چهارم پایانی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا، امروز (جمعه) به صورت ویدئویی برگزار شد.

در این جلسه نزدیک به ۳۰ نفر از مدیران ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال عربستان، ناظران مسابقات، ناظران داوری و نمایندگان چهار تیم حاضر، شرکت کردند که طی آن کلیه موارد ورزشی، اجرایی و پزشکی این مسابقات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و هماهنگی‌ها به عمل آمد.

بر اساس مفاد این جلسه پرسپولیس یک‌دست قرمزپوش خواهد بود و دروازه‌بان یک‌دست سبز می‌پوشد. الهلال هم با لباس اصلی خود که یک‌دست آبی است به مسابقه می‌آید و دروازه‌بان این تیم مشکی‌پوش خواهد بود. داوران هم زردپوش هستند و البته از تیم‌ها خواسته شد لباس‌های دوم را هم به ورزشگاه منتقل کنند.

تیم‌ها باید ۹۰ دقیقه قبل از بازی در ورزشگاه باشند، ولی اعلام شد ترجیحاً زودتر از هتل حرکت کنند که با اجرای پروتکل‌های کنترلی مربوط به کرونا در بدو ورود به ورزشگاه، با کمبود وقت روبه‌رو نشوند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )