کاپیتان سابق تیم فوتبال رئال مادرید هنوز هم باید برای انجام اولین بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن منتظر بماند.

کاپیتان سابق تیم فوتبال رئال مادرید هنوز هم باید برای انجام اولین بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن منتظر بماند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیش از سه ماه از پیوستن سرخیو راموس به پاری‌سن‌ژرمن می‌گذرد و این مدافع اسپانیایی هنوز فرصت نکرده است که برای تیم جدیدش به میدان برود.

کاپیتان سابق رئال مادرید قرار بود تکیه‌گاهی قابل اتکا برای مائوریسیو پوچتینو در ابتدای فصل باشد، اما او هنوز نتوانسته است با پیراهن تیم جدیدش بازی کند و ظاهراً او برای مدتی دیگر هم نمی‌تواند بازی کند، چرا که به تازگی دچار مصدومیتی جدید شده است.

هواداران PSG امیدوار بودند که ستاره اسپانیایی جدیدشان را در بازی امشب (جمعه) مقابل تیم آنژه در میدان ببینند، اما خبری که شاید منتظرش و البته نگران شنیدنش بودند به آنها رسید: راموس دوباره مصدوم شده است.

راموس که با پایان قراردادش با رئال مادرید در انتهای فصل گذشته به‌عنوان بازیکن آزاد از تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا جدا شد، از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون تنها پنج بازی در رده باشگاهی در تمام رقابت‌ها انجام داده است. در حالی که انتشار یکسری ویدئو‌ها از راموس در حال تمرین کردن در باشگاه نوید بازگشت او به میادین را داده بود، مصدومیت او از ناحیه عضله پشت ساق پا عود کرده است.

طبق اعلام سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، راموس تا ۱۰ روز دیگر باید به تمرینات انفرادی‌اش زیر نظر کادر پزشکی ادامه دهد و به این ترتیب او به طور قطع سه بازی بعدی تیمش (در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان) را از دست خواهد داد.

PSG پس از بازی امشب مقابل آنژی، سه‌شنبه شب در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان لایپزیگ خواهد بود و روز یکشنبه دوم آبان هم در یک بازی حساس میهمان مارسی است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.