ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی خارج از خانه مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها برابر ختافه و صعود آن به صدر جدول آغاز شد.

ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با پیروزی خارج از خانه مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها برابر ختافه و صعود آن به صدر جدول آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین بازی از هفته ششم لالیگای اسپانیا امشب (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و ختافه در ورزشگاه آلفونسو پرس مادرید به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۲ بر یک اتلتیکومادرید خاتمه یافت.

در این بازی نخست این تیم ختافه بود که با گل میتروویچ در آخرین دقیقه نیمه اول پیش افتاد. تیم میزبان تا دقیقه ۷۸ از برتری‌اش محافظت کرد تا اینکه لوئیس سوارس گل تساوی را برای مدافع عنوان قهرمانی به ثمر رساند. این اتفاق ۴ دقیقه پس از ۱۰ نفره شدن ختافه با اخراج کارلوس آلنیا رخ داد.

سوارس شب درخشان خود را با زدن گل برتری تیمش در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه دوم کامل کرد تا تیمش با کسب چهارمین پیروزی، ۱۴ امتیازی شود و با سبقت از رقیب همشهری، به صدر جدول صعود کند.

امشب دو بازی همزمان دیگر در هفته ششم لالیگا برگزار می‌شود که در یکی از آنها اتلتیک بیلبائو میزبان رایو وایکانوست و در بازی دیگر لوانته از سلتاویگو پذیرایی می‌کند.

این خبر حدود ۲۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.