سرمربی رئال مادرید با وجود پیروزی تیمش در خانه مستایا اعتراف کرد از عملکرد شاگردانش در هفته پنجم لالیگا راضی نیست.

سرمربی رئال مادرید با وجود پیروزی تیمش در خانه مستایا اعتراف کرد از عملکرد شاگردانش در هفته پنجم لالیگا راضی نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی ۲ بر یک شب گذشته (دوشنبه) رئال مادرید در خانه والنسیا در دیداری که رئالی‌ها تا دقیقه ۸۶ از میزبان خود عقب بودند و در عرض سه دقیقه دو گل زدند، گفت: من تیمی در اختیار دارم که در تمام طول بازی می‌جنگد، چه وقتی که خوب بازی می‌‌کند چه وقتی که بد بازی کند. رئال مادرید تیمی است که همیشه تا آخرین دقیقه بازی ایمان دارد که می‌‌تواند برنده باشد و در این بازی هم من این احساس را داشتم.

آنچلوتی افزود: با این حال من معتقدم که بازی خوبی انجام ندادیم. تنها بخشی از بازی تیمم که من رضایت داشتم در اجرای ضدحملات بود وگرنه ما در دفاع خوب نبودیم چون به اندازه کافی جنگنده کار نکردیم. وقتی هم که در دفاع جنگندگی لازم را نداشته باشید، توپ را از شما می‌گیرند و گل می‌زنند. قدرت فیزیکی والنسیا در نیمه اول مسابقه بسیار زیاد بود. به همین دلیل نیاز بود بازیکنانی تازه نفس را به میدان بفرستیم و اینطور شد که به گل رسیدیم. بله، تعویض‌هایی که انجام شد کلید پیروزی‌مان بودند. بازیکنان تعویضی کارشان را خوب انجام دادند و روند بازی را تغییر دادند.

سرمربی ایتالیایی در تمجید از بنزما و وینیسیوس که دو گل بازی را برای یکدیگر ساختند و به ثمر رساندند هم گفت: آنها مهاجمان رئال مادرید هستند و ما خوش‌شانس هستیم که چنین بازیکنانی را در اختیار داریم. گل‌های‌شان خوب بود. ادن ازار هم در این بازی عملکرد خوبی داشت. من از بازی کارواخال و کاماوینگا هم راضی‌ام. البته هنوز در فاز دفاعی نیاز به پیشرفت دارین اما سایر بخش‌های بازی‌مان خوب است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.