سرمربی آلمان تیم فوتبال چلسی پس از پیروزی شاگردانش مقابل تاتنهام تمجید ویژه‌ای از هافبک فرانسوی آبی‌های لندن به عمل آورد.

سرمربی آلمان تیم فوتبال چلسی پس از پیروزی شاگردانش مقابل تاتنهام تمجید ویژه‌ای از هافبک فرانسوی آبی‌های لندن به عمل آورد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال چلسی در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس موفق شد میزبان و رقیب همشهری خود تاتنهام را در خانه این تیم با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد و صعود مقتدرانه به صدر جدول رده‌بندی داشته باشد.

توماس توخل سرمربی چلسی پس از این بازی به تمجید از شاگردانش به خصوص انگولو کانته پرداخت که گل‌ دوم بازی را به ثمر رساند. کانته در حالی یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان مسابقه بود که پس از دو بازی غیبت به دلیل مصدومیت قوزک، از نیمه دوم در بازی حضور داشت.

توخل در پایان مسابقه گفت: داشتن انگولو کانته در تیم، یعنی داشتن بازیکنی که همه تیم‌ها حسرتش را می‌خورند. او واقعاً بازیکنی طراز اول است. کانته همه آن چیزی است که شما از یک هافبک می‌خواهید. دوندگی، انسجام، تلاش برای گرفتن توپ، بازی تکنیکی با توپ و بدون توپ، دریبل‌زنی و حتی گلزنی. من هر روز این کارها را از او در تمرینات می‌بینم و با این حال باور اینکه او چقدر خوب است واقعاً سخت است. او بدون خطا توپ می‌گیرد و در هر پستی که در تمرینات به او بدهیم عالی بازی می‌کند. فقط می‌توانم بگویم که او بی‌نظیر است و بیشتر از این چیزی ندارم که درباره‌اش بگویم.

توخل درباره عملکرد تیمش هم اظهار داشت: در نیمه اول ما بیش از اندازه روی بازی تکنیکی حساب کرده بودیم و من احساس کردم که رویکردمان اشتباه است. تیاگو و کپا در سطحی بالا بودند اما تیم ما موقعیت‌هایش را هدر می‌داد و در حفظ توپ هم ضعیف بود. در نبردهای تن به تن هم ۵۰-۵۰ بودیم. خب در چنین شرایطی عوض کردن روند بازی در حالی که انگولو روی نیمکت باشد سخت است و ما هم برای اینکه بتوانیم برنامه بازی‌مان را پیاده کنیم، مجبور شدیم بهترین بازیکنی که می‌توانست این کار را انجام دهد به میدان بفرستیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.