بانوی پیر در نتیجه ناکامی مجدد برای کسب پیروزی در فصل جدید سری A یک رکورد منفی در کارنامه خود به ثبت رساند.

بانوی پیر در نتیجه ناکامی مجدد برای کسب پیروزی در فصل جدید سری A یک رکورد منفی در کارنامه خود به ثبت رساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تساوی شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال یوونتوس مقابل میلان، چهارمین بازی بدون برد متوالی این تیم در فصل جدید سری A بود. این تنها دومین امتیازی بود که یوونتوس در ۴ هفته سپری شده از فصل جاری سری A کسب کرد و سبب شد که بدترین شروع این تیم در پایان هفته چهارم طی ۶۰ سال اخیر رقم بخورد.

از فصل ۶۲-۱۹۶۱ پیش نیامده بود که یووه موفق به کسب پیروزی در هیچ یک از ۴ بازی اول خود در سری A نشود.

بانوی پیر که تنها امتیازاتش را از بازی مقابل اودینزه و میلان دارد و مقابل امپولی (در خانه) و ناپولی (خارج از خانه) تن به شکست داده است، اکنون در رده هجدهم جدول قرار دارد.

این تنها چهارمین بار در کل تاریخ باشگاه یوونتوس است که نمی‌تواند از ۴ بازی نخست خود در یک فصل سری A پیروزی کسب کند. در فصول ۵۶-۱۹۵۵ و ۴۳-۱۹۴۲ نیز این اتفاق برای یووه رخ داده بود.

همچنین روند بازی‌های متوالی همراه با گل خورده یووه در لیگ ایتالیا که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد با تساوی مقابل میلان ادامه پیدا کرد. این هجدهمین بازی متوالی یووه در سری A بود که در آن دروازه‌اش باز می‌شد. یووه از دوم مارس سال ۲۰۲۱ تنها در یک بازی کلین شیت کرده که آن پیروزی ۳ بر صفر هفته گذشته‌اش در خانه مالمو در لیگ قهرمانان اروپا بود.

این خبر حدود ۲۶ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.