شاگردان مائوریسیو پوچتینو از یک بازی خانگی مقابل لیون در هفته ششم لوشامپیونه سه امتیاز گرفتند و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها تثبیت کردند.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو از یک بازی خانگی مقابل لیون در هفته ششم لوشامپیونه سه امتیاز گرفتند و جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها تثبیت کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی هفته ششم لوشامپیونه فرانسه، شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف لیون رفت و میهمانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

در این بازی، ابتدا این لیون بود که با گلزنی لوکاس پاکتا در دقیقه ۵۴ پیش افتاد. نیمار ستاره برزیلی PSG‌ با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۶ کار را به تساوی کشاند. لیون تا آخرین ثانیه‌ها توانست برای حفظ یک امتیاز مقاومت کند اما در نهایت کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاریسی‌ها زهر خودش را ریخت و زمینه‌ساز گل برتری تیمش شد، گلی که در دقیقه سوم وقت‌‌های تلف شده نیمه دوم توسط مائورو ایکاردی به ثمر رسید.

لیونل مسی ستاره آرژانتینی PSG‌ که از ابتدا در این بازی حضور داشت شب کم‌فروغی را پشت سر گذاشت و در دقیقه ۷۶ در اولین تعویض تیمش جای خود را به اشرف حکیمی داد.

پاریسی‌ها با کسب این نتیجه ۱۸ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به مارسی و پنج امتیاز اختلاف جای خود را در صدر جدول لوشامپیونه تثبیت کردند.

این خبر حدود ۲۶ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )