بازیکن تیم ملی فوتسال قزاقستان، ایران را یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی لیتوانی می‌داند.

بازیکن تیم ملی فوتسال قزاقستان، ایران را یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی لیتوانی می‌داند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تاینان در گفت‌وگو با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، درخصوص شرایط تیم ملی فوتسال قزاقستان در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی اظهار داشت: ما از شرایط و محدودیت‌های خود آگاه هستیم. اما ما اعتماد به نفس لازم را داریم. تاکنون خیلی خوب بوده‌ایم و هدف ما صعود به جمع چهار تیم پایانی است. ما مطمئن هستیم که می‌توانیم چنین کاری کنیم و می‌دانیم این کار چقدر دشوار خواهد بود.

وی با بیان اینکه تیم ملی قزاقستان گام به گام جلو می‌رود و به دنبال صعود به نیمه‌نهایی جام جهانی است، تصریح کرد: پس از رسیدن به جمع چهار تیم پایانی می‌بینیم چه کاری می‌توانیم انجام بدهیم. مدعیان همان تیم‌های همیشگی یعنی برزیل، اسپانیا، ایران، روسیه و پرتغال هستند. ما در میان این تیم‌ها سر صف قرار نداریم، اما می‌جنگیم تا مانند آرژانتین در سال ۲۰۱۶ تیمی شگفت‌انگیز باشیم.

ستاره تیم ملی قزاقستان درباره سه بازیکن برتر جهان از نظر خودش گفت: فرائو، پیتو و مرلیم برترین بازیکنان جهان هستند. شرم‌آور است که ایتالیا در جام جهانی حضور ندارد تا مرلیم توانایی خود را نشان دهد، اما این سه بازیکن تواناترین بازیکنان برای پیروزی در بازی‌ها هستند.

قزاقستان با کسب شش امتیاز از دو دیدار نخست خود، صعود خود را به جمع ۱۶ تیم پایانی جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ لیتوانی قطعی کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.