با اعلام یک روزنامه عربستانی، دو استادیوم «ملک فهد» و «ملک عبدالله» گزینه‌های میزبانی در مراحل پایانی لیگ قهرمانان آسیا هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراحل یک چهارم و نیمه نهایی منطقه غرب لیگ قهرمانان آسیا و فینال این رقابتها به میزبانی کشور عربستان برگزار خواهد شد.

روزنامه الاقتصادیه عربستان خبر داد که محل برگزاری این مسابقات یکی از ورزشگاه های ملک فهد در شهر ریاض یا ملک عبدالله در شهر جده خواهد بود و استادیوم «مرسول پارک» که متعلق به باشگاه النصر است، شرایط میزبانی را ندارد.

یکی از شروط AFC برای انتخاب ورزشگاه محل برگزاری مسابقات، داشتن ظرفیت بیش از ۴۰ هزار تماشاگر است ولی مرسول پارک چنین گنجایشی ندارد.

قرار است ورزشگاه ها و شهرهای میزبان دورهای نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حاشیه مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها که روز جمعه در کوالالامپور مالزی برگزار می شود، مشخص شوند.

تاکنون حضور تیم الهلال در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها در منطقه غرب آسیا قطعی شده است. الهلال شب گذشته با شکست استقلال ایران به این مرحله رسید.

پرسپولیس و تراکتور ایران هم امروز سه شنبه به ترتیب به مصاف استقلال تاجیکستان و النصر عربستان می روند که برنده این بازی ها به همراه برنده بازی الشارجه - الوحده امارات به مرحله یک چهارم می رسند.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.