گروه استان‌ها – مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: متأسفانه طی روزهای گذشته بحثی در مورد تبانی مطرح شده و نگرانی‌هایی از طرف هواداران خوب باشگاه ذوب‌آهن وجود دارد اما اعلام می‌کنم که ما فردا یک بازی جوانمردانه در مقابل سایپا انجام خواهیم داد.

گروه استان‌ها – مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: متأسفانه طی روزهای گذشته بحثی در مورد تبانی مطرح شده و نگرانی‌هایی از طرف هواداران خوب باشگاه ذوب‌آهن وجود دارد اما اعلام می‌کنم که ما فردا یک بازی جوانمردانه در مقابل سایپا انجام خواهیم داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، محمود شجاعی، مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل سایپا اظهار داشت: به خاطر رای ناعادلانه کمیته انضباطی آقای کریمی نتوانست در نشست حضور پیدا کند و من به احترام هواداران تراکتور در این نشست حضور پیدا کردم.

وی افزود: از باب فنی بعد از برد مقابل آلومینیوم اراک مشکلات فنی برای ما به وجود آمد که باعث شد نتوانیم آن نتیجه لازم و کیفیت لازم فنی را در مقابل پرسپولیس ارائه دهیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: به هر حال بعد از آن بازی به تبریز برگشتیم و تمرینات خیلی خوبی را انجام دادیم و می‌رویم که فردا یک بازی پرقدرت و با کیفیت بالا از نظر فنی را ارائه دهیم.

شجاعی در خصوص شناخت کادر فنی تراکتور از سایپا خاطرنشان کرد: می‌دانیم که سایپا یکی از تیم‌های خیلی خوب است و واقعاً جایگاهش در جدول از نظر شخصیتی و فنی این نیست ولی ما به هر حال تیم بزرگ تراکتور هستیم. در بازی فردا قطعاً با برنامه‌ریزی‌هایی که آقای کریمی و کادر فنی انجام داده و بر اساس تمرینات خوبی که در این هفته پشت سر گذاشتیم، یک بازی با کیفیت فنی بالا و جوانمردانه روبه‌روی سایپا برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: متاسفانه طی روزهای گذشته بحثی در مورد تبانی مطرح شده و نگرانی‌هایی از طرف هواداران خوب باشگاه ذوب‌آهن پیش آمده بود که ممکن است یک سری شیطنت‌ها انجام شود. من از همین تریبون اعلام می‌کنم که در مرام، اخلاق و فلسفه کاری باشگاه بزرگ تراکتور و آقای فیروز کریمی اصلاً چنین چیزی نمی‌گنجد. هواداران ذوب‌آهن هم مطمئن باشند که فردا یک بازی جوانمردانه در مقابل سایپا انجام خواهیم داد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص آرای کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: از کمیته انضباطی خواهش دارم در آرایی که صادر می‌کنند، جانب عدالت را رعایت کرده و اصلاً به رنگ‌ها، تیم‌ها و اسم‌ها نگاه نکنند. اگر بخواهم مثال بزنم، واقعاً یک جاهایی در حق تراکتور اجحاف شده است. در بازی رفت مقابل گل‌گهر سیرجان، آقای سعید مهری، بازیکن ما بعد از بازی تحت‌فشار بود و با بازیکن تیم گل‌گهر درگیری پیدا کرد. به هر حال این ماجرا به پایان رسید و در همان شب کمیته محترم انضباطی اعلام کرد که این دو بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم هستند تا تشکیل جلسه شود.

شجاعی افزود: می‌خواهم ببینم چطور می‌شود آن شب می‌تواند چنین اتفاقی رخ داده و می‌توانند اعلام کنند که این دو بازیکن تا اطلاع ثانوی محروم هستند تا تشکیل جلسه شود، ولی برای تیم‌های دیگر این چنین نیست. بازیکن تیم حریف می‌آید فحاشی می‌کند و بدترین الفاظ را برای توپ‌جمع‌کن به کار می‌برد ولی چون متعلق به آن رنگ و تیم است، چرا نمی‌شود اعلام کنند که تا اطلاع ثانوی محروم است تا تشکیل جلسه شود؟

وی با اشاره به محرومیت فیروز کریمی خاطرنشان کرد: آن الفاظ را همه شنیدند و در فضای مجازی پخش‌شده اما رأی آن می‌شود یک جلسه محرومیت تعلیقی، بعد آقای کریمی در نشست خبری حضور پیدا کرده و گفته‌اند که احوال جامعه ورزش بابت این کنفرانس مکدر شده است. یک هشتگ بگذاریم و ببینیم که کدام ورزشی‌ها مکدر شده‌اند.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: حال مزاجی آقای کریمی خوب نبوده و نمی‌توانسته به کنفرانس برود اما گفته‌اند که حتماً سرمربی باید در نشست حضور پیدا کند. ما اگر از فوتبال AFC یا فیفا تبعیت می‌کنیم، در لیگ قهرمانان آسیا، دو بار آقای عبداللهی به جای آقای خطیبی به نشست‌های خبری رفت. اگر ایراد داشت و مشکلی بود، AFC اعلام می‌کرد که باید سرمربی‌ها در نشست حضور پیدا کند و مربیان نمی‌توانند به نشست بروند.

شجاعی افزود: حالا اگر این قانون را برای فدراسیون و کشور خودمان نوشته‌ایم، یک بند یا تبصره‌ای بنویسیم که شاید سرمربی مشکل یا ناراحتی داشته باشد، در این صورت یکی از کادر فنی به نشست می‌رود و پاسخگوی اصحاب رسانه در مورد مسائل فنی بازی خواهد بود.

وی در پایان در خصوص دلیل محرومیت و جریمه فیروز کریمی گفت: حرف بدی هم نزده شده و الفاظ رکیکی در نشست به کار برده نشده که بخواهند محروم و ۵۰ میلیون جریمه کنند که ذهنیت‌ها به این سمت برود که چون بازی با سایپا حساس است این کار را کرده‌اند. آن طرف هم آقای منصوریان را مقابل نفت مسجدسلیمان محروم کرده‌اند. این خواهش را از کمیته انضباطی دارم که جانب عدالت را برای همه تیم‌ها به‌طور یکسان رعایت کنند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.