مدیرعامل باشگاه پیکان تأکید کرد تیمش فردا شب مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می‌شود تا بتواند این تیم را متوقف کند.

مدیرعامل باشگاه پیکان تأکید کرد تیمش فردا شب مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می‌شود تا بتواند این تیم را متوقف کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اکبر محمدی در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه پیکان، درباره دیدار هفته سی‌ام و پایانی تیم فوتبال پیکان مقابل اظهار داشت: ما مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می‌کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه‌ای را به نمایش بگذاریم. برای‌مان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم‌هایی اهمیت دارد، اینکه چه تیمی ببرد و چه تیمی ببازد و چه تیمی قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این مورد فکر نمی‌کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.

وی با اشاره به نتایج خوب پیکان مقابل تیم‌های بزرگ در لیگ بیستم تصریح کرد: پرسپولیس تیم شایسته‌ای بوده و این مسئله را نشان داده است. با این حال، ما هم در طول فصل نشان دادیم توانایی انجام هر کاری را داریم و قطعاً از پیش بازنده نیستیم. مجموعه پیکان با این نیت وارد مصاف با پرسپولیس می‌شود که بهترین عملکرد را داشته باشند. پیکان یک تیم جوان است و قطعاً بازیکنان جوان به دنبال آن هستند که بیشتر از قبل توانمندی‌های‌شان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبال‌دوستان معرفی کنند. همه می‌دانند مسئولیت‌شان برای این مسابقه چیست و با توجه به اینکه ممکن است این بازی بیشتر از یک بازی معمولی مورد توجه باشد، همه برای موفقیت تلاش خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به حمایت‌های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: آقای مقیمی مدیرعامل ایران خودرو همیشه حامی ورزش بوده است. برای ایشان بسیار مهم است که تیم پیکان در هر مسابقه‌ای سربلند باشد. او در طول فصل سه بار با اعضای تیم فوتبال پیکان دیدار داشته و سعی کرده است با ارتباط نزدیک با اعضای تیم علاقه‌اش را به این تیم نشان بدهد. تیم پیکان مورد توجه پرسنل ایران خودروست و با نتایج تیم کارگران زحمکتش کارخانه شاد می‌شوند و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با علم به این موضوع همواره یاور و پشتیبان ما بوده است.

محمدی در پاسخ به این سؤال که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده است، گفت: بچه‌های تیم ما همه جزو بهترین‌ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه‌های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد این چنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می‌دانند پیکان امسال جزو کم‌هزینه‌ترین تیم‌های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده‌اند. ما مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می‌شویم تا امتیاز بگیریم و هیچ مسئله دیگری اهمیت ندارد.

وی در پایان افزود: امسال به جز پرسپولیس از همه تیم‌های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادر فنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگر چه می‌دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به‌عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می‌رویم و بازیکنان‌مان می‌خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره‌های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )