هافبک اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید مورد توجه باشگاه میلان قرار دارد.

هافبک اسپانیایی تیم فوتبال رئال مادرید مورد توجه باشگاه میلان قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق ادعای روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ باشگاه میلان نسبت به خدمت گرفتن ایسکو از رئال مادرید علاقه‌مند است؛ این در حالی است که انتظار می‌رود رئال برای فروش او رقمی در حدود ۲۰ میلیون یورو بخواهد، بازیکنی که تنها یک فصل دیگر با این باشگاه اسپانیایی قرارداد دارد.

ایسکوی ۲۹ ساله که اخیراً از سوی لوئیس انریکه به اردوی تیم ملی اسپانیا جهت شرکت در مسابقات فوتبال یورو ۲۰۲۰ دعوت نشد، فصل اخیر در ۲۹ بازی که برای کهکشانی‌ها به میدان رفت، تنها دو گل به ثمر رساند و یک پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

باشگاه میلان که رابطه خوبی با رئال مادرید دارد و به واسطه حضور کارلو آنچلوتی سرمربی پیشین خود روی نیمکت مربیگری کهکشانی‌ها، نسبت به خدمت گرفتن این هافبک اسپانیایی در این تابستان خوشبین است.

گفته می‌شود پائولو مالدینی مدیر فنی تیم میلان و ریکی ماسارا مدیر ورزشی روسونری سبک بازی ایسکو را می‌پسندند و امیدوار هستند بتوانند این هافبک خلاق را برای پیوستن به جمع شاگردان استفانو پیولی متقاعد کنند.

میلان همچنین در آستانه قرض گرفتن براهیم دیاس برای یک فصل دیگر از رئال مادرید با بند خرید ۲۲ میلیون یورویی است. در قرارداد طرفین همچنان بند بازخرید ۲۷ میلیون یورویی برای رئال وجود خواهد داشت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.