مسابقات جام ملت‌های آمریکای جنوبی ۲۰۲۱ با برتری پرو مقابل کلمبیا و تساوی تیم‌های ونزوئلا و اکوادور دنبال شد.

مسابقات جام ملت‌های آمریکای جنوبی ۲۰۲۱ با برتری پرو مقابل کلمبیا و تساوی تیم‌های ونزوئلا و اکوادور دنبال شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، چهل و هفتمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱) در کشور برزیل، بامداد امروز (دوشنبه - به وقت تهران) با برگزاری دو دیدار از گروه A پیگیری شد.

بر این اساس از ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران تیم‌های ونزوئلا و اکوادور در ورزشگاه نیلتون سانتوس به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی ۲ -۲ انجامید. برای ونزوئلا در این دیدار ادسون کاستیو (۵۱) و رونالد هرناندس (۱+۹۰) گلزنی کردند و اکوادور هم توسط آیرتون پرسیادو (۳۹) و گونزالو پلاتا (۷۱) به گل رسید. شاگردان خوسه پسیرو با این تساوی ۲ امتیازی شدند و در رده چهارم گروه قرار دارند. اکوادور هم با کسب اولین امتیاز خود همچنان در قعر جدول ایستاده است.

در بازی دیگر هم تیم‌های کلمبیا و پرو از ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت تهران در ورزشگاه المپیکو پدرو لودوویکو مقابل هم صف‌آرایی کردند که این بازی در نهایت با برتری ۲ بر یک شاگردان ریکاردو گارکا همراه شد. پرو در این بازی ابتدا با گل دقیقه ۱۷ سرخیو پنیا از تری‌کالر پیش افتاد، اما شاگردان رینالدو روئدا در دقیقه ۵۳ از روی نقطه پنالتی توسط میگل بورخا به گل تساوی رسیدند. این اما پایان کار نبود و ۱۱ دقیقه بعد یری مینا مدافع پیشین بارسلونا با گل به خودی که زد، برتری را از آن پرو کرد. با ثبت این نتیجه، شاگردان گارکا سه امتیازی شدند و به رده سوم صعود کردند و کلمبیا نیز چهار امتیازی باقی ماند و تغییری در جایگاه دومی‌اش حاصل نشد.

در ادامه این بازی‌ها بامداد فردا (یکشنبه یک تیر) از گروه B دو دیدار به شرح زیر برگزار می‌شود:

اروگوئه - شیلی ، ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران

آرژانتین ـ پاراگوئه ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت تهران

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.