مربی تیم فوتبال پرسپولیس استراتژی کادر فنی این باشگاه را «صحبت کمتر و کار بیشتر» خواند و تأکید کرد، آنها بدون حاشیه به کار خود ادامه می‌دهند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس استراتژی کادر فنی این باشگاه را «صحبت کمتر و کار بیشتر» خواند و تأکید کرد، آنها بدون حاشیه به کار خود ادامه می‌دهند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور در سوپرجام فوتبال کشور اظهار داشت: واقعاً دلتنگ هواداران هستیم. همانطور که به ما می‌گویند چقدر به تیم‌شان تعصب دارند، می‌خواهم بگویم این حس دلتنگی دوطرفه است و همه اعضای کادر فنی و بازیکنان این حس را به هواداران دارند. بازی فردا یک تک بازی معمولی نیست. این بازی است که دو تیم که قهرمان دو جام شدند، با هم روبه‌رو می‌شوند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد مصدومیت کامیابی‌نیا و وحید امیری در اردوی تیم ملی توضیح داد: زمانی که اسم تیم ملی و ایران می‌آید، واقعاً اولویت ما تیم ملی و ایران است. من صعود تیم ملی را به بازیکنان و مردم تبریک می‌گویم. تیم ملی کار سختی داشت و صعودش کار فوق‌العاده‌ای بود. یک تبریک ویژه به بازیکنان خودمان می‌گویم، چون نقش کلیدی در تیم ملی داشتند. درست است دو بازیکن ما مصدوم شدند و کار ما سخت شد، ولی مشکلی نیست و اولویت تیم ملی بود. ما با توجه به تمرین امروز تصمیم می‌گیریم از چه بازیکنی استفاده کنیم.

مطهری در مورد غیبت رادوشویچ و اینکه این موضوع آیا به تیم ضربه می‌زند یا خیر، تصریح کرد: رادو گلر دوم تیم ما بود و خیلی هم زحمت کشید، ولی ما به‌عنوان مربی، بازیکنان‌مان و همچنین باشگاه باید متعهد باشیم به همدیگر. فکر می‌کنم موضوع خیلی بزرگی نیست و به زودی حل خواهد شد.

«پرسپولیس در ۲۶ روز آینده شش بازی حساس در پیش دارد. چه برنامه‌ای برای این بازی‌ها دارید؟»، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: ما طراحی خیلی خوبی برای شش بازی آینده داریم که از فردا شروع می‌شود. ما فردا باید آنقدر مقتدرانه و قوی عمل کنیم و جام را به هواداران هدیه بدهیم که در ادامه لیگ هم موفق باشیم. یعنی این جام می‌تواند به ما در ادامه مسیرمان هم کمک کند. ما در کادر فنی سعی کردیم کمتر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم، برخلاف برخی دوستان که همیشه در مورد زمین و زمان، اسپانسر و مدیریت صحبت می‌کنند، ما سعی کردیم سرمان به کار خودمان باشد و بدون حاشیه کارمان را جلو ببریم. صحبت کمتر و کار بیشتر. پس سعی می‌کنیم نهایت تلاش‌مان را در این دوره زمانی ۲۵، ۲۶ روزه داشته باشیم، چون دوره زمانی مهمی برای قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بحث جدایی کنعانی‌زادگان و اینکه آیا کادر فنی لیستی به باشگاه برای جذب بازیکنان جدید ارائه کرده است یا خیر، عنوان کرد: در اینکه بازیکنان پرسپولیس مشتری دارند، شکی نیست،‌ اما الان دوره مهمی از فصل پرسپولیس است و این حرف‌ها کمکی به ما نمی‌کند. ما لیستی ندادیم و کاملاً به بچه‌ها اعتماد داریم. الان اصلاً شرایطش نیست که به این موضوعات فکر کنیم. در مورد کنعانی‌زادگان هم باید بگویم طبیعی است پیشنهاد داشته باشد. برای همه بازیکنان پیشنهاد هست، ولی با تمام وجود کار می‌کنیم و بعد از قهرمانی می‌شود در مورد این موضوع فکر کرد و حرف زد.

مطهری در مورد وضعیت مصدومیت کنعانی‌زادگان و امیری نیز گفت: همانطور که گفتم اولویت ما تیم ملی و نام بزرگ است. بله کمال و وحید مصدوم شدند و به طور قطع فردا آنها را نداریم. کادر پزشکی تلاش می‌کند تا آنها را برساند، ولی فعلاً زمان دقیقی مشخص نیست.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.