پیشکسوت فوتبال بحرین و ملی پوش سابق فوتبال این کشور شکست مقابل ایران را غیرمنتظره دانست و بر ضرورت حمایت همه جانبه از بحرینی‌ها تاکید دارد.

پیشکسوت فوتبال بحرین و ملی پوش سابق فوتبال این کشور شکست مقابل ایران را غیرمنتظره دانست و بر ضرورت حمایت همه جانبه از بحرینی‌ها تاکید دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم العبیدلی، بازیکن اسبق تیم ملی بحرین پس از شکست این تیم مقابل ایران قبل از دیدار پایانی مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: تیم ملی، امید ماست و حمایت از این تیم یک وظیفه ملی است. این نسل بهترین نمایش را نشان داده و شایستگی‌های زیادی دارد. با وجود اینکه شکست مقابل ایران غافلگیرکننده بود، اما حضور در این مسابقات نشان داد یک تیم قدرتمند و نسل مستعد در اختیار داریم که در آینده می‌توان به آنها اعتماد کرد. باید از این تیم حمایت کنیم.

العبیدلی در ادامه اظهار داشت: تیم ما موفقیت‌های ارزشمندی به دست آورد هرچند در بازی با ایران در حد انتظار ظاهر نشد و نمایش قابل قبولی ندیدیم. شرایط هر هفته متفاوت است. ما مقابل ایران خصوصاً در نیمه نخست عملکرد بدی نداشتیم، اما در نیمه دوم اشتباهات زیادی مرتکب شدیم که عملکرد تیم را تحت تأثیر قرار داد و حالا شانس باقیمانده در دست رقباست و به پیروزی در آخرین بازی مقابل هنگ‌کنگ نیاز داریم.

این خبر حدود ۱۱ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )