برتری پرگل سپاهان مقابل مس رفسنجان و پیروزی پرسپولیس در دربی تهران، باعث شد تا این دو تیم بیشترین نفرات را در بین بهترین‌های هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر داشته باشند.

برتری پرگل سپاهان مقابل مس رفسنجان و پیروزی پرسپولیس در دربی تهران، باعث شد تا این دو تیم بیشترین نفرات را در بین بهترین‌های هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر داشته باشند. خبرگزاری تسنیم در لیگ بیستم همانند پنج دوره گذشته لیگ برتر فوتبال، در پایان هر هفته از مسابقات با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند.

روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم خود را معرفی می‌کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفاً از مربیان یا آنالیزورها نظرخواهی و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.

تیم منتخب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

دروازه‌بان: فرهاد کرمانشاهی (نفت مسجدسلیمان)

مدافعان: محمدحسین کنعانی‌زادگان و وحید امیری (پرسپولیس)، رامتین سلیمان‌زاده (آلومینیوم) و امید نورافکن (سپاهان)

هافبک‌ها: حسین زامهران (نساجی)، مهدی حنفی (صنعت نفت)، محمدرضا حسینی (سپاهان) و علی‌اصغر عاشوری (گل‌گهر)

مهاجمان: سجاد شهباززاده (سپاهان) و محمدامین درویشی (پیکان).

تیم منتخب هفته بیست‌وسوم، در شرایطی مشخص شد که تیم منتخب هفته‌های ۲۰، ۲۱ و ۲۲ به دلیل معوقه شدن چند مسابقه، هنوز مشخص نشده و پس از برگزاری دیدارهای معوقه مشخص خواهد شد.

نتایج کامل مسابقات هفته بیست‌وسوم لیگ برتر به شرح زیر است:

گل‌گهر سیرجان یک - ذوب‌آهن اصفهان صفر آلومینیوم اراک یک - پدیده مشهد صفر نساجی مازندران یک - فولاد خوزستان صفر تراکتور تبریز یک - صنعت نفت آبادان یک پرسپولیس یک - استقلال صفر سپاهان اصفهان ۵ - مس رفسنجان یک سایپا یک - پیکان ۲ نفت مسجدسلیمان یک - ماشین‌سازی صفر

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.