گروه استان‌ها- از چند ساعت قبل از آغاز دیدار سپاهان و پرسپولیس هواداران سپاهان با تجمع مقابل هتل اقامت این تیم به تشویق بازیکنان و سرمربی محبوب تیم خود پرداخته و حمایت همه جانبه‌ای را از بازیکنان سپاهان به عمل آوردند.

گروه استان‌ها- از چند ساعت قبل از آغاز دیدار سپاهان و پرسپولیس هواداران سپاهان با تجمع مقابل هتل اقامت این تیم به تشویق بازیکنان و سرمربی محبوب تیم خود پرداخته و حمایت همه جانبه‌ای را از بازیکنان سپاهان به عمل آوردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، در دیداری حساس از هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران امشب در ورزشگاه نقش‌جهان به مصاف هم می‌روند که حواشی قبل از آغاز دیدار به شرح زیر است:

* از چند ساعت قبل از آغاز این دیدار هواداران سپاهان با تجمع مقابل هتل اقامت این تیم به تشویق بازیکنان و سرمربی محبوب تیم خود پرداخته و حمایت همه جانبه‌ای را از بازیکنان سپاهان به عمل آوردند.

* علیرضا مرزبان کمک محرم نویدکیا در هنگام تشویق هواداران سپاهان از اتاق خود خارج شد و به احساسات آن‌ها واکنش نشان داد.

* کاروان تیم پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ و کاروان تیم سپاهان از ساعت ۱۸ راهی ورزشگاه نقش‌جهان شدند. نکته جالب این‌که کاروان ۲ تیم از ۲ مسیر متفاوت راهی محل برگزاری دیدار خواهند شد.

* چند تن از هواداران تیم پرسپولیس نیز مقابل هتل این تیم حضور دارند و بازیکنان مورد علاقه خود را تشویق می‌کنند.

* قبل از آغاز این دیدار اخباری مبنی بر حضور کی‌روش استنلی در ترکیب ثابت سپاهان به گوش می‌رسد.

* امروز مصادف با تولد محمود کریمی مربی تیم سپاهان است و باشگاه سپاهان این مناسبت را به بازیکن پیشکسوت خود تبریک گفت.

* یکی از هواداران سپاهان قاب عکسی با تصویر احسان حاج صفی به وی اهدا کرد.

* قرار است موزه‌ای با اهدای هدیه ویژه سید مهدی سیدصالحی بازیکنان سابق سپاهان به باشگاه سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان افتتاح شود.

* این دیدار از ساعت ۲۰:۲۵ با سوت بیژن حیدری آغاز می‌شود.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.