مدافع پیشین استقلال عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الاهلی عربستان را ستود.

مدافع پیشین استقلال عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی مقابل الاهلی عربستان را ستود. هادی شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ۵ بر ۲ استقلال ایران مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: این نتیجه گام بزرگی برای فوتبال ایران بود و نتایج خوب نمایندگان ایران در هفته اول مسابقات با این بُرد استقلال کامل شد. تیم با برنامه وارد زمین شد و تا پایان مطابق برنامه پیش رفت. بازی نشان داد تمام این برنامه‌ها جواب داده و باید از کادر فنی تشکر کنیم.

وی با تمجید از شاگردان مجیدی بیان کرد: مهم‌‌ترین نکته این است که استقلال فوتبال شادابی ارائه می‌کند. بازیکنان تیم به روحیه‌ای بالا و به این باور رسیده‌اند که می‌توانند قدرت اول آسیا باشند و همین روحیه، دلیل پیروزی استقلال بود.

مدافع پیشین استقلال درخصوص بازی‌های باقیمانده این تیم تصریح کرد: مسابقات آسیایی اینگونه نیست که با یک بُرد فکر کنیم اتفاق خاصی افتاده است، اما اکنون سایر تیم‌ها حساب ویژه‌ای روی استقلال باز می‌کنند. پیروزی با ۵ گل تاثیر بسیار مثبتی روی تیم می‌گذارد و استقلال با شکست الشرطه، مدعی اصلی صعود به یک‌هشتم نهایی خواهد بود.

شکوری در مورد موقعیت‌های خطرناک الاهلی و ضعف مدافعان استقلال در برخی صحنه‌ها به تسنیم گفت: لیگ قهرمانان آسیا تورنمنت بزرگ و دشواری است. گاهی توانایی بازیکنان رقیب از شما بیشتر است و نمی‌توانیم این را به حساب ضعف خط دفاعی بگذاریم. مثلاً بهترین مدافع جهان مقابل مسی کم می‌آورد و نباید بگوییم آن مدافع ضعیف است. این نکته در مقیاس کوچکتر هم وجود دارد و شاید مهاجم پیشین میلان که اکنون در الاهلی بازی می‌کند، نسبت به مدافعان جوان ما توان بیشتری داشته باشد.

این خبر حدود ۱۸ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۵ )