سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در خصوص تشکیل ستاد برنامه‌ریزی و پشتیبانی تیم ملی به دستور عزیزی‌ خادم ارائه داد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در خصوص تشکیل ستاد برنامه‌ریزی و پشتیبانی تیم ملی به دستور عزیزی‌ خادم ارائه داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص تشکیل ستاد برنامه ریزی و پشتیبانی تیم ملی جهت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی گفت: این ستاد بنا به دستور عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال به منظور ساماندهی، برنامه ریزی و پیشتیبانی از تیم ملی فوتبال بزرگسالان به منظور حضور شایسته و مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: ماموریت اصلی این ستاد حمایت‌های معنوی و مادی از فرصت جام جهانی برای افزایش همبستگی ملی، پشتیبانی‌های فنی‌ و تدارکاتی برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی۲۰۲۲ قطر است که با بر عهده داشتن این مسئولیت، از امروز کلیه اقدامات مربوط به آغاز جلسات و برنامه ریزی‌های مد نظر صورت گرفته و اعضای تشکیل دهنده ستاد مذکور از کمیته‌های بین الملل، روابط عمومی، امور پشتیبانی و خدمات، دپارتمان تیم‌های ملی، مرکز ملی فوتبال، حراست، پزشکی، تشریفات و کلیه عوامل مرتبط با برنامه ریزی‌های تیم‌های ملی هستند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ادامه داد: تدارکات پشتیبانی، هتلینگ، کمپ تمرینی و اسکان تیم ملی، خدمات پشتیبانی و کلیه موارد مرتبط با این ستاد سازماندهی و به صورت روزانه پیگیری خواهد شد تا در خصوص حمایت از تیم ملی در همه زمینه‌ها با یک برنامه‌ریزی مدرن، صحیح، قابل سنجش و اندازه گیری، تمامی موارد تحت نظر قرار گرفته و در اسرع وقت چنانچه اگر موضوعی باشد، سریعا آن را حل و فصل نماییم.

قنبرزاده ادامه داد: تمام تلاش این ستاد این است که با یک برنامه‌ریزی اصولی تمهیدات لازم برای آسایش و تامین امکانات مورد نیاز تیم ملی مهیا شود تا شاهد حضوری مقتدرانه در مسابقات مقدماتی جام جهانی باشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از حسن نظر رئیس فدراسیون فوتبال بر تشکیل این ستاد گفت: ستاد گزارش‌های خود را مستمرا در اختیار رئیس فدراسیون قرار خواهد داد و از ایشان بر اساس سیاستگذاری‌های فدراسیون فوتبال رهنمود‌های لازم را خواهد گرفت. در واقع این ستاد به دور از هرگونه حاشیه و صرفا در جهت حمایت از تیم ملی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شاهد حضوری موفق و مقتدرانه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی پیش‌رو باشیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )