هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که این تیم با همان تعداد موقعیت گل مقابل سایپا، توانسته بود پنج بار دروازه گل‌گهر را باز کند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که این تیم با همان تعداد موقعیت گل مقابل سایپا، توانسته بود پنج بار دروازه گل‌گهر را باز کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احسان پهلوان پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی سختی بود. هفته قبل به همین اندازه موقعیت گل داشتیم و پنج گل به گل‌گهر زدیم. این بازی هم پنج شش موقعیت گل داشتیم.

وی با تمجید از عملکرد تیمش ادامه داد: فوتبال به روزی انجام می‌دهیم و ان‌شاءالله بتوانیم بازی‌های بعدی هم سه امتیاز را بگیریم و خودمان را به قهرمانی نزدیک کنیم.

هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه آیا پس از شش برد متوالی همه چیز در این تیم خوب است و آیا از نظر مالی بازیکنان تأمین هستند، گفت: نمی‌توانم درباره این مسائل صحبت کنم.

پهلوان درباره بازی بعدی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: همه مسابقات برای ما سخت است. همه مقابل پرسپولیس می‌خواهند بهترین بازی را انجام دهند. از طرفی هواداران در همه بازی‌ها از ما انتظار برد دارند و امیدوارم در هر بازی سه امتیاز را بگیریم و به قهرمانی برسیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.