گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد بلکه کارهای تاکتیکی فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد که تلاش کردیم برای همه آنها برنامه‌ریزی کنیم.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد بلکه کارهای تاکتیکی فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد که تلاش کردیم برای همه آنها برنامه‌ریزی کنیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محرم نویدکیا عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: قطعاً فردا بازی بسیار سختی برابر گل‌گهر خواهیم داشت چون این تیم واقعاً تیم باکیفیتی است. درست است که در بازی آخر خود نتیجه عجیبی به دست آورده اما اگر منطقی باشیم باید آن بازی را نادیده بگیریم و به نتایج بازی‌های گذشته این تیم نگاه کنیم.

وی افزود: می‌دانیم بازی سختی برابر گل‌گهر داریم چون این تیم کادر فنی و بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارد، به‌خصوص که اعضای کادر فنی آنها تجربه زیادی در لیگ برتر دارند و نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته‌اند. می‌دانیم روز بسیار سختی پیش رو داریم و اگر می‌خواهیم از این بازی امتیاز بگیریم باید با تمرکز بالا و با تمام توان خود بازی کنیم. به همین خاطر همه ما باید از دقیقه یک تا دقیقه آخر بازی بدون هیچ‌گونه اشتباهی بازی کنیم چون این دیدار سخت برای ما بسیار مهم است. امیدوارم بازی خوبی ارائه دهیم تا هواداران سپاهان هم خوشحال شوند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم درباره اینکه چه برنامه‌ای برای تقابل با تیمی مانند گل‌گهر با سبک بازی مستقیم دارد، گفت: واقعیت این است که گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد بلکه کارهای تاکتیکی فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد که تلاش کردیم برای همه آنها برنامه‌ریزی کنیم. امیدوارم بتوانیم برنامه‌های خود را با کمترین اشتباه در زمین انجام دهیم و بازیکنان باید تا جایی که می‌توانند با تمرکز صد درصدی بازی کنند که به مشکل برنخوریم. گل‌گهر فقط بازی مستقیم انجام نمی‌دهد و چندین تاکتیک خیلی خوب دارد که باید واقعاً مراقب نوع بازی آنها باشیم.

نویدکیا در پاسخ به سوال دیگر تسنیم درباره استراتژی سپاهان در نقل و انتقالات و اینکه آیا شاهد تغییر ملموسی در این تیم خواهیم بود یا خیر، بیان کرد: ما خیلی به فکر تغییرات نیستیم و شاید سه چهار بازیکن از پیش ما رفته‌اند که جدایی آنها هم بیشتر جنبه انسانی داشت چون در سپاهان بازی کمتری به آنها رسیده بود و شاید در تیم دیگری بتوانند شانس خود را بیشتر امتحان کنند. سبحان پسندیده برای خدمت سربازی به ملوان رفت، پاپی به ذوب‌آهن و دهقانی به نساجی رفتند. همچنین جدایی مهدی کیانی هنوز قطعی نیست و در حال مذاکره با تیم‌های دیگر است تا ببینیم چه تصمیمی می‌گیرند. در کل شاید اصلاً ورودی نداشته باشیم و اگر شرایطی فراهم شد شاید در حد یک بازیکن به خدمت بگیریم و اگر نشد، هیچ‌گونه تغییراتی برای ورود بازیکن نخواهیم داشت و مانند نیم‌فصل اول به کارمان ادامه می‌دهیم.

وی اضافه کرد: شاید همه مربیان این صحبت را تکرار می‌کنند اما خطاب به هواداران می‌گویم که جای آنها در ورزشگاه‌ها خالی است اما دوست دارم باز هم تأکید کنم که بیماری کرونا خطرناک است و تا جایی که می‌توانند از خود مراقبت کنند و از داخل منازل خود به ما کمک کنند و انرژی مثبت بدهند تا بتوانیم این مسیر را تا پایان ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: باز هم تکرار می‌کنم که روزهای سختی خواهیم داشت و این حرف را به خودم، کادر فنی و بازیکنان تیمم می‌گویم که باید با تمام وجود و بسیار تلاش کنیم و سختی‌ها را یکی پس از دیگری بگذرانیم تا در نهایت نتایج و رتبه خوبی در جدول کسب کنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.