علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی ایران که در بازی تیم فوتبال آنتورپ در لیگ اروپا دچار مصدومیت شد، احتمالا دو بازی بعدی تیمش را از دست می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و تیم آنتورپ بلژیک شب گذشته در لیگ اروپا مقابل گلاسکو رنجرز اسکاتلند بازی کرد اما به دلیل مصدومیت، دقیقه ۷۷ تعویض شد. این مسابقه در نهایت با نتیجه ۴ بر ۳ به سود گلاسکو تمام شد.

سایت «voetbalprimeur» امروز در گزارشی آخرین وضعیت بیرانوند را تشریح کرد و تیتر زد: «نگرانی برای آنتورپ: آسیب دیدگی بیرانوند بدتر شد؛ امبوکانی هنوز بازنگشته است».

این سایت اعلام کرد رسیدن بیرانوند به بازی برگشت مقابل گلاسکو (پنجشنبه هفته آینده) بسیار مشکوک است.

با مصدومیت «ژان بوتز» دروازه بان فرانسوی آنتورپ بود که بیرانوند به عنوان دروازه بان اول این تیم درون دروازه قرار می‌گرفت ولی حالا به نظر می‌رسد این دروازه بان ایرانی هم باید مدتی بیرون از زمین باشد.

«فرانک فرکوترن» سرمربی آنتورپ هم در این ارتباط به سایت «GVA» گفت: «بیرانوند روز قبل از مسابقه تمرین کرده بود (بیرانوند از قبل مشکوک به آسیب دیدگی بود) اما اکنون آسیب دیدگی او از قبل بدتر شده است.»

وی تاکید کرده است که برای دانستن شدت آسیب دیدگی بیرانوند هنوز زود است.

سایت «voetbalprimeur» در بخش دیگری از گزارش خود آورده است: «به نظر نمی‌رسد بیرانوند برای بازی مقابل سنت ترویدن (روز یکشنبه) آماده باشد. این مسئله را می‌توان درباره امبوکانی دیگر بازیکن آنتورپ هم گفت.»

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.