سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی شاگردانش مقابل الچه اعتراف کرد که دروازه‌بان آلمانی کاتالان‌ها در این بازی منجی آنها شده است.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی شاگردانش مقابل الچه اعتراف کرد که دروازه‌بان آلمانی کاتالان‌ها در این بازی منجی آنها شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رونالد کومان پس از پیروزی ۲ بر صفر یکشنبه شب بارسلونا در خانه ایبار در دیداری از هفته بیستم لالیگا، با اشاره به نقش پررنگ مارک آندره‌تراشتگن درون دروازه بارسلونا برای بسته نگه داشتن دروازه این تیم به خبرنگاران گفت: خوشحالم که بازی را بردیم. در چند روز اخیر شکست‌های زیادی داشتیم، اما تمرکزمان را حفظ کردیم. امروز بهتر از حریف بودیم و برای رسیدن به گل صبوری کردیم. تملک توپ بیشتری هم داشتیم. گلزنی بسیار سخت بود، چون حریف با کلی بازیکن دفاع می‌کرد. در نهایت اما ما به خوبی حریف را تحت فشار گذاشتیم. آنها موقعیت‌های زیادی نداشتند.

سرمربی هلندی بارسلونا ادامه داد: حریف فقط یک موقعیت داشت که حاصل یک اشتباه بزرگ از سمت مدافعان ما بود، اما تراشتگن در آن موقعیت تک به تک عالی عمل کرد. خوش‌شانس هستیم که چنین دروازه‌بان خوبی داریم، وگرنه حریف بازی را مساوی می‌کرد. از نظر دفاعی هم البته به جز آن یک مورد، عملکردمان خوب بود. بهترین چیز درباره بازی امشب ما پرسینگ و حرکات بدون توپ‌مان بود که ما را سزاوار کسب پیروزی می‌کرد.

کومان با اشاره به گل اول تیمش که توسط هافبک هلندی تیم فرنکی دیونگ رقم خورد هم گفت: سه مهاجم برای ما کافی نیست. پس باید هافبک‌های‌مان هم در گلزنی به آنها کمک کنند. اینکه دیونگ روی دور گلزنی و گل‌سازی افتاده خوب است. من دوست دارم که هافبک‌های تیمم هم خودشان را به محوطه جریمه برسانند.

کومان در پایان درباره امکان‌پذیر بودن جبران فاصله تیمش با اتلتیکومادرید صدرنشین هم گفت: تلاش‌مان را برای کسب مقام قهرمانی خواهیم کرد، اما این کار بسیار سختی است، چون اتلتیکومادرید هنوز هم با قدرت نتیجه می‌گیرد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.