گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: پس از اینکه در نیمه نخست به گل رسیدیم شرایط برای ما دشوار شد و پیکان به اوت‌های بلند روی آورد و توپ در بیشتر زمان بازی روی هوا بود.

گروه استان‌ها- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: پس از اینکه در نیمه نخست به گل رسیدیم شرایط برای ما دشوار شد و پیکان به اوت‌های بلند روی آورد و توپ در بیشتر زمان بازی روی هوا بود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سیدمحمد کریمی پس از پیروزی سپاهان مقابل پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اینکه در نیمه نخست به گل رسیدیم شرایط برای ما دشوار شد و پیکان به اوت‌های بلند روی‌ آورد و توپ در بیشتر زمان بازی روی هوا بود.

وی تصریح کرد: در نیمه دوم در صحنه‌ای مشکوک که فکر نمی‌کنم پنالتی بود، گل دریافت کردیم اما خدا را شکر می‌کنم که به بازی برگشتیم و فرصت‌های گلزنی دیگری نیز داشتیم. این برد را به هواداران‌مان تقدیم می‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان درباره خلاقیت هافبک‌های تیمش در میانه میدان خاطرنشان کرد: نوع بازی تیم ما کار بر روی زمین و پاس‌های در عمق است و کادرفنی نیز از بازیکنان درخواست می‌کند این روند را ادامه دهند.

کریمی بیان کرد: تلاش‌مان این است به‌گونه‌ای بازی کنیم تا تماشاگران از بازی ما لذت ببرند. مهم نیست چه کسی پاس گل می‌دهد یا گلزنی می‌کند، مهم پیروزی تیم در هر دیدار است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.