سرمربی سابق تراکتور گفت: کسب نتایج خوب هم برای مدیران باشگاه فرقی نداشت و به هر حال اخراج می‌شدم چرا عزم برداشتن ما ۱۰ روز قبل از شروع لیگ جزم شده بود.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با برنامه تلوزیونی "فوتبال برتر" درباره جدایی‌اش از تراکتور اظهار کرد: ابتدا تصورم این بود همه چیز خوب پیش خواهد رفت چرا که مالک خصوصی است و بازیکنان خوب جذب خواهیم کرد و از لحاظ مالی هم مشکلی نخواهیم داشت اما مالک همان اول گفت اگر نتیجه نگیری عوضت می‌کنم و من هم از او خواستم مطالبات تیم را به موقع پرداخت کند و بازیکنانی که من می‌خواهم را جذب کند و اگر تا هفته سوم نتیجه نگیرم طبیعی است که تصمیم گیری کند. متاسفانه تا قبل از بازی فولاد هیچ پرداختی نداشتیم و بعد از آن مالک باشگاه فقط سه درصد به اعضای تیم پرداخت کرد.

او ادامه داد: این یعنی یک بمب را در تیم رها کرد و در جذب بازیکن هم آنطور که باید بازیکن مد نظرمان جذب نشد. مالک باشگاه به ما قول داد قوچان‌نژاد را به تراکتور می‌آورد اما این‌طور نشد و مشکلات درون تیمی خیلی زیادی برای‌مان به وجود آمد. علیپور بعد از اخراجم به من زنگ زد و گفت مالک ۱۰ روز قبل از این‌که لیگ شروع شود از من خواست منصوریان را اخراج کنم. کسب نتیجه هم فرقی نداشت و به هر حال اخراج می‌شدم چرا عزم برداشتن ما ده روز قبل از شروع لیگ جزم شده بود.

سرمربی سابق تراکتور اضافه کرد: من جایی ندیدم در هفته سوم به مربی اولتیماتوم بدهند و بگویند سه بازی بعد را باید پیروز شوید. آن‌ها با عوض کردن من توهین کردند. پول برای من مهم نبود و می‌خواستم دو بازی بعدی را ببرم و بعد خودم بروم و باید بگویم من از آن مربی‌ها نیستم که به من توهین شود و کوتاه بیایم. این توهین به فوتبال ایران بود و مالک می‌خواست بگوید پول دارم و هرموقع دلم بخواهد مربی را برمی‌دارم.

او با بیان این‌که اصلا فکرش را نمی‌کردم چنین برخوردی با من شود، گفت: قبل از این‌که به این برنامه بیایم من را تهدید کردند که در این برنامه حضور نداشته باشم و این تهدید باعث شد انرژی مثبت بگیرم و آمدم. مالک باشگاه ابراز علاقه شدیدی کرده است که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند و قطعا می‌گویم اگر او رییس فدراسیون فوتبال شود، دیگر در فوتبال ایران مربی‌گری نمی‌کنم و اگر او این جایگاه را به دست بیاورد با دیدگاهی که در ذهنش دارد استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها را سلاخی می‌کند. امیدوارم که فوتبال را به فوتبالی‌ها بدهند.

منصوریان ادامه داد: روی صحبتم مردم تبریز نیست چرا که آن‌ها همیشه به من محبت داشتند. هواداران تراکتور با عزت و احترام با ما برخورد کردند و تبریز مردم خیلی خوبی دارد و باید دست تک تک مردم را ببوسم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.