گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تقریباً تمام نیمه دوم دیدار با سپاهان در اختیار ما بود و به جز گلی که زدیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تقریباً تمام نیمه دوم دیدار با سپاهان در اختیار ما بود و به جز گلی که زدیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، ابراهیم صادقی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری اظهار داشت: از باشگاه سپاهان و محمدرضا ساکت که پیش از آغاز بازی از من و محسن مسلمان تقدیر کردند تشکر می‌کنم.

وی افزود: بازی را خوب آغاز کردیم و در همان ابتدا یکی دو موقعیت داشتیم اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. در مجموع ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از نیمه اول را خوب بازی نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در نیمه اول تیمم کمی عقب نشست و سپاهان بر بازی مسلط شد و توانست پاس‌کاری کند و موقعیت ایجاد کند، اگرچه ما نیز موقعیت‌هایی ایجاد کردیم. البته به نظر من تقریباً تمام نیمه دوم در اختیار ما بود و به جز گلی که زدیم موقعیت‌های خیلی خوبی ایجاد کردیم و حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم و اینکه توانستیم در اصفهان مقابل سپاهان این‌طور بازی کنیم ما را بسیار امیدوار کرد، چون در نیمه دوم حریف را با فشاری که وارد کردیم کاملاً به عقب راندیم.

صادقی گفت: در نیمه دوم هم تعداد پاس‌های ما زیاد بود و هم توانستیم موقعیت گلزنی ایجاد کنیم. در مجموع به تمام بازیکنانم تبریک می‌گویم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنیم.

وی درباره اعتراض خود در جریان بازی بیان کرد: در دقیقه ۲ چند نارنجک کنار زمین منجر شد و فکر می‌کنم تمرکز تیم ما را گرفت. نمی‌دانم علت این اتفاق چه بود و اعتراض خود را به ناظر هم اعلام کردم و آنها هم نمی‌دانستند علت این اتفاق چه بود. در دقیقه ۲ ورزشگاه به اندازه ۳۰-۴۰ ثانیه یا یک دقیقه نورافشانی شد و نارنجک منفجر شد و فکر نمی‌کنم این اتفاق درستی باشد، چون تمرکز تیم ما را گرفت و گل خوردیم. اعتراض من به ناظر بازی به خاطر این اتفاق بود و آنها هم در جریان این اتفاق نبودند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره داوری این دیدار تصریح کرد: داور کارش را خوب انجام داد و صحنه‌ای نبود که بر نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. اعتراض‌های ما و کادر فنی سپاهان هم خیلی شدید نبود. البته بازی پربرخوردی بود و بازیکنان با هم درگیر می‌شدند و طبیعی است که هرکدام از سرمربیان هم به نفع تیم خود صحبت و اعتراض می‌کنند و مشکل خاصی وجود نداشت.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.