یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است که باشگاه بارسلونا تمایلی به حفظ ستاره برزیلی‌‌اش ندارد و جذب او را به بانوی پیر پیشنهاد کرده است.

یک رسانه ایتالیایی مدعی شده است که باشگاه بارسلونا تمایلی به حفظ ستاره برزیلی‌‌اش ندارد و جذب او را به بانوی پیر پیشنهاد کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت کالچو مرکاتو نوشته است که روابط تجاری خوبی که میان دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا وجود دارد، ممکن است بار دیگر منجر به انجام یک معامله میان آنها در بازار نقل‌وانتقالات ماه ژانویه شود.

طبق ادعای کالچو مرکاتو، دو باشگاه پس از مذاکره برای معاوضه آرتو ملو و میرالم پیانیچ در پایان فصل گذشته حالا ممکن است برای انتقال فیلیپه کوتینیو به تورین بار دیگر وارد مذاکره شوند.

در گزارشی که سایت ایتالیایی منتشر کرده، آمده است که بارسلونا به یوونتوس پیشنهاد کرده که بازیساز برزیلی کاتالان‌‌ها را به خدمت بگیرد تا حداقل از پرداخت حقوق او معاف شود. این درحالی است که رونالد کومان سرمربی بارسلونا در این فصل بارها به صراحت گفته که خواهان ماندن کوتینیوست. اما اینکه آیا او طی یکی دو ماه اخیر درباره استفاده از گران‌ترین بازیکن تاریخ بارسلونا در برنامه‌های تاکتیکی‌اش تجدیدنظر کرده است یا خیر، مشخص نیست.

در همین حال کالچو مرکاتو مدعی شده است که یوونتوس تمایلی به جذب کوتینیو ندارد، چرا که سوای هزینه بالای خرید او در شرایط مالی نامساعد باشگاه، سرمربی تیم آندره‌آ پیرلو هم قصد ندارد با آوردن یک رقیب برای دژان کولوسفسکی از بازیکن سوئدی جدید تیمش سلب اعتماد کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.