سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه گفت: بلاتکلیفی بلای جان فوتسال است.

جواد اصغری مقدم سرمربی تیم سن ایچ ساوه در گفت‌وگو با ایسنا در مورد وضعیت این تیم گفت: واقعا کلافه، سردرگم و بلاتکلیف هستیم. تمرینات را هفته قبل تعطیل کردیم اما دوباره از شنبه جسته و گریخته تمرین می‌کنیم تا بدن بازیکنان افت نکند.

وی با بیان اینکه بلاتکلیفی بلای جان تیم‌های فوتسال شده است تاکید کرد: منتظریم تا ۵ آذر مجوزها صادر شوند و بعد از آن تمرینات را با جدیت بیشتری پیگری کنیم اما هنوز خبر تازه‌ای نیست و این باعث کلافگی ما شده است.

سرمربی سن ایچ با بیان اینکه باید وضعیت فوتسال را مشخص کنند اظهار کرد: اگر قرار نیست لیگ را برگزار کنند بگویند. کسی که تصمیم گیر است از مریخ نیامده و می‌تواند جوابی قانع کننده بدهد. حداقل بگویند مجوز نمی‌دهیم که هم بازیکنان را در این شرایط کرونایی نگه نداریم هم هزینه اضافه نکنیم و از بلاتکلیفی هم دربیاییم.

اصغری مقدم با بیان اینکه اولویت اصلی برای تیم‌ها مجوز برگزاری بازی‌هاست گفت: طبیعتا دوست داریم بازی‌ها به صورت لیگی و رفت و برگشت برگزار شود و برای این شیوه آماده شدیم اما حالا که مجوز برگزاری هم صادر نشده شاید به برگزاری متمرکز هم راضی باشیم تا همه از بلاتکلیفی دریبایند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.