نشریه تایمز انگلیس مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد ۱۰ ساله‌ای برای لیونل مسی در نظر گرفته که او را تا ۴۳ سالگی در این تیم نگه خواهد داشت.

نشریه تایمز انگلیس مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد ۱۰ ساله‌ای برای لیونل مسی در نظر گرفته که او را تا ۴۳ سالگی در این تیم نگه خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، آینده لیونل مسی همواره سوژه خوبی برای گمانه‌زنی‌های ضدونقیض بوده و از زمان درخواست رسمی او برای جدایی از بارسلونا بر شدت این گمانه‌زنی‌ها افزوده شده است.

یک روز پس از اعلام یک خبرنگار اسپانیایی مبنی بر اینکه منچسترسیتی به خاطر مشکلات مالی ناشی از شیوع کرونا برنامه‌ای برای جذب مسی حتی به عنوان بازیکن آزاد ندارد - چرا که توان پرداخت حقوق نجومی او را ندارد- نشریه تایمز لندن مدعی شد که این باشگاه نه تنها به جذب مسی فکر می‌کند بلکه برای او پیشنهاد ۱۰ ساله در نظر دارد که این بازیکن ۳۳ ساله را تا پایان دوران بازی‌اش در این تیم نگه می‌دارد و پس از آن هم این ستاره آرژانتینی را به سفیر جهانی باشگاه منچسترسیتی تبدیل خواهد کرد.

مسی تا پایان فصل جاری با بارسلونا قرارداد داشته و به این ترتیب این اجازه را دارد که در ماه ژانویه سال ۲۰۲۱، یعنی نزدیک به یک ماه دیگر، با هر تیمی که بخواهد وارد مذاکره شود. با توجه به اینکه او در فصل جاری برخلاف میلش مجبور به ماندن در بارسلونا شد این احتمال وجود دارد که در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود مگر اینکه نظر او برای آینده‌اش در با انتخاب رئیسی جدید برای باشگاه که از نظر ستاره آرژانتینی شایستگی اداره باشگاه و برگرداندن آن به روزهای اوج را دارد، تغییر کند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.